Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2019
7
TK Milo Olomouc A TK PRECHEZA Přerov o.s. B
5:4
10:10
88:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Spáčil Jan
15
Machovský Benjamin
9
5:7
1:2
 
6
13
0
2
0
1
2.
Mohapl Tomáš
9
Tégl Tomáš
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Špitová Michaela
12
Ludvová Anna (H)
20
6:4
4:6
6:2
16
12
2
1
1
0
4.
Jeřábková Sabina
6
Minarovičová Nina
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
5.
Zrůbek Adam
9
Rybka Jan
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Vymazal Kryštof
6
Rybka David
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Špitová Michaela
Žáčková Nikol
12
6
Ludvová Anna (H)
Minarovičová Nina
20
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Mohapl Tomáš
Vymazal Kryštof
9
6
Machovský Benjamin
Rybka Jan
9
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Zrůbek Adam
Hrabal Nikola
9
6
Tégl Tomáš
Rybka David
6
1
6:3
3:6
1:0
10
9
2
1
1
0
               
88
82
10
10
5
4

Soupiska TK Milo Olomouc A

jméno
nar.
BH
1
Spáčil Jan
14.01.2008
278
15
2
Mohapl Tomáš
23.05.2007
487
9
3
Zrůbek Adam
27.10.2007
642
9
4
Vymazal Kryštof
04.06.2008
874
6
5
Buchta Adam
20.03.2007
1219
4
6
Hrabal Nikola
16.05.2008
910
6
7
Houdek Jan
28.07.2008
1323
4
8
Vymazal David
07.10.2009
2094
1
21
Špitová Michaela
08.04.2007
257
12
22
Žáčková Nikol
02.04.2007
409
6
23
Jeřábková Sabina
17.10.2007
479
6
24
Piteráková Dominika (H)
08.12.2009
1270
1
25
Špitová Monika
08.04.2009
1270
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1