Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2019
6
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A TK Milo Olomouc B
9:0
18:0
109:16
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
15
Navrátil Jan
4
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Chlodnicki Jan (EU)
12
JONÁŠ Matěj
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Kuncová Markéta
12
Žáčková Nela
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Otáhalová Viktorie
6
Žáčková Kamila
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
5.
Onderka Sebastian
12
Dvořák Jakub
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Kliment Matúš
1
Zrůbek Dan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Kuncová Markéta
Otáhalová Viktorie
12
6
Žáčková Nela
Žáčková Kamila
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Mróz Lukáš
Onderka Sebastian
15
12
Navrátil Jan
JONÁŠ Matěj
4
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Chlodnicki Jan (EU)
Kliment Matúš
12
1
Dvořák Jakub
Zrůbek Dan
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
109
16
18
0
9
0

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1

Soupiska TK Milo Olomouc B

jméno
nar.
BH
1
Navrátil Jan
29.03.2007
1163
4
2
JONÁŠ Matěj
16.08.2007
1016
4
3
Dvořák Jakub
06.11.2009
2094
1
4
Zrůbek Dan
26.06.2009
2094
1
5
Kazík Martin (H)
23.09.2009
2094
1
21
Nemčeková Anika
14.12.2008
1162
3
22
Baláčková Janika
26.09.2007
1004
3
23
Zavadilová Karin
04.06.2007
1162
3
24
Žáčková Nela
18.11.2009
1270
1
25
Žáčková Kamila
18.11.2009
1270
1
26
Hartingerová Sára
02.02.2009
1270
1
27
Moserová Emily
13.11.2009
1270
1
28
Suchomelová Amálie
03.12.2009
1270
1