Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
09.06.2019
24
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A TK Milo Olomouc A
5:4
10:11
80:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
15
Spáčil Jan
15
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Chlodnicki Jan (EU)
12
Mohapl Tomáš
9
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Kuncová Markéta
12
Špitová Michaela
12
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Bendova Valentyna
9
Žáčková Nikol
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Onderka Sebastian
12
Vymazal Kryštof
6
4:6
6:3
6:1
16
10
2
1
1
0
6.
Kliment Matúš
1
Buchta Adam
4
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
7.
Kuncová Markéta
Bendova Valentyna
12
9
Špitová Michaela
Žáčková Nikol
12
6
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
8.
Mróz Lukáš
Chlodnicki Jan (EU)
15
12
Spáčil Jan
Mohapl Tomáš
15
9
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
9.
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
12
1
Vymazal Kryštof
Buchta Adam
6
4
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
               
80
94
10
11
5
4

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1

Soupiska TK Milo Olomouc A

jméno
nar.
BH
1
Spáčil Jan
14.01.2008
278
15
2
Mohapl Tomáš
23.05.2007
487
9
3
Zrůbek Adam
27.10.2007
642
9
4
Vymazal Kryštof
04.06.2008
874
6
5
Buchta Adam
20.03.2007
1219
4
6
Hrabal Nikola
16.05.2008
910
6
7
Houdek Jan
28.07.2008
1323
4
8
Vymazal David
07.10.2009
2094
1
21
Špitová Michaela
08.04.2007
257
12
22
Žáčková Nikol
02.04.2007
409
6
23
Jeřábková Sabina
17.10.2007
479
6
24
Piteráková Dominika (H)
08.12.2009
1270
1
25
Špitová Monika
08.04.2009
1270
1