Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
26.05.2019
18
TK Havířov B TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
3:6
7:12
75:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lukas Filip
12
Mróz Lukáš
15
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Zobač Mikuláš
6
Onderka Sebastian
12
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
3.
Tykva David (H)
1
Kliment Matúš
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Mrázek Vojtěch
1
VAŠÍČEK TEODOR
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Řeřuchová Ines
9
Kuncová Markéta
12
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
6.
Myslivcová Lucie
1
Otáhalová Viktorie
6
2:6
7:6
3:6
12
18
1
2
0
1
7.
Lukas Filip
Tykva David (H)
12
1
Mróz Lukáš
VAŠÍČEK TEODOR
15
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Řeřuchová Ines
Myslivcová Lucie
9
1
Kuncová Markéta
Otáhalová Viktorie
12
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Zobač Mikuláš
Mrázek Vojtěch
6
1
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
12
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
75
94
7
12
3
6

Soupiska TK Havířov B

jméno
nar.
BH
1
Lukas Filip
01.10.2008
404
12
2
Hvolka Petr
06.04.2007
545
9
3
Zobač Mikuláš
25.06.2008
734
6
4
Dub Dominik
25.09.2007
1253
4
5
Mikulík Vojtěch
23.09.2008
1846
3
6
Walder Jan
25.03.2007
910
6
7
Tykva David (H)
17.01.2009
2094
1
8
Mrázek Vojtěch
18.06.2009
2094
1
9
Bolek Radek
06.10.2009
2094
1
10
Hromulák Michal
14.10.2009
2094
1
11
Janota Jakub
29.11.2009
2094
1
12
Foldyna Jan
15.11.2008
2094
1
21
Řeřuchová Ines
03.08.2008
312
9
22
Feherová Adriana
03.05.2008
976
3
23
Stříbrná Mária
28.10.2007
896
4
24
Myslivcová Lucie
14.01.2009
1270
1
25
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
1270
1
26
Vajdová Amálie (H)
11.08.2009
1270
1
27
Křibská Alena
31.03.2009
1270
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1