Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
12.05.2019
15
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A TO TJ Nový Jičín
8:1
16:3
111:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
15
Formánek Filip
15
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Onderka Sebastian
12
Horák Vladimír
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Kuncová Markéta
12
Horutová Agáta
9
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
4.
Otáhalová Viktorie
6
Indraková Marie
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Kliment Matúš
1
Srba František
9
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
VAŠÍČEK TEODOR
1
Dušek Sebastian
1
6:0
5:7
7:5
18
12
2
1
1
0
7.
Kuncová Markéta
Otáhalová Viktorie
12
6
Horutová Agáta
Indraková Marie
9
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
8.
Mróz Lukáš
Onderka Sebastian
15
12
Formánek Filip
Horák Vladimír
15
12
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Kliment Matúš
VAŠÍČEK TEODOR
1
1
Srba František
Dušek Sebastian
9
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
111
60
16
3
8
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1

Soupiska TO TJ Nový Jičín

jméno
nar.
BH
1
Formánek Filip
27.06.2007
279
15
2
Horák Vladimír
04.07.2007
378
12
3
Srba František
11.09.2008
558
9
4
Dušek Sebastian
05.03.2008
2094
1
5
Blažek Albert
08.12.2008
2094
1
6
Kracík Martin
21.08.2008
2094
1
21
Machačová Zuzana (H)
20.10.2007
289
9
22
Horutová Agáta
22.05.2008
362
9
23
Indraková Marie
29.06.2008
1270
1