Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
08.05.2019
11
TK PRECHEZA Přerov o.s. B TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
5:4
12:9
92:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Machovský Benjamin
9
Chlodnicki Jan (EU)
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Rybka Jan
1
Hradečný Lukáš
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Ludvová Anna (H)
20
Kuncová Markéta
12
6:7
7:5
6:1
19
13
2
1
1
0
4.
Minarovičová Nina
1
Otáhalová Viktorie
6
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Rybka David
1
Kliment Matúš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Škrabal Marek
1
VAŠÍČEK TEODOR
1
6:3
3:6
2:6
11
15
1
2
0
1
7.
Machovský Benjamin
Rybka Jan
9
1
Chlodnicki Jan (EU)
Hradečný Lukáš
12
4
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Ludvová Anna (H)
Minarovičová Nina
20
1
Kuncová Markéta
Otáhalová Viktorie
12
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Rybka David
Škrabal Marek
1
1
Kliment Matúš
VAŠÍČEK TEODOR
1
1
4:6
6:3
0:1
10
10
1
2
0
1
               
92
77
12
9
5
4

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1