Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
0
33:12
68:31
501:346
10
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
3
24:30
49:67
451:527
9
5
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
6
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8
7
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
2
4
21:33
46:73
487:570
8
8
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
2
3
22:23
51:52
446:460
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
9
TJ Sokol Uherský Brod TJ Brno-Komín
3:6
6:13
70:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kulich Adam (EU)
25
Jančovič Patrik (EU)
20
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
2.
Najman Erik (H)
3
Buffa Petr (H)
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Matějíčková Andrea
6
Augustinová Natálie (H)
15
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Peniáková Radka
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Lečbych Pavel
1
Juřička Milan
9
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
6.
Najman Lukáš
1
Vašíček Lukáš (H)
1
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
7.
Kulich Adam (EU)
Lečbych Pavel
25
1
Jančovič Patrik (EU)
Buffa Petr (H)
20
12
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
8.
Hasoň Rostislav
Najman Lukáš
4
1
Juřička Milan
Vašíček Lukáš (H)
9
1
6:3
4:6
7:6
17
15
2
1
1
0
9.
Augustinová Natálie (H)
Peniáková Radka
15
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
70
105
6
13
3
6

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6

Soupiska TJ Brno-Komín

jméno
nar.
BH
1
Jančovič Patrik (EU)
29.10.1996
65
20
2
Tóth Gábor (EU)
08.12.1988
120
15
3
Steinhauser Robert (H)
02.09.2000
162
12
4
Buffa Petr (H)
28.02.1990
142
12
5
Juřička Milan
30.08.1982
252
9
6
Kojecký Jan
26.08.1972
395
6
7
Sušeň Thomas
25.10.1993
668
4
8
Židlík Radek
12.08.1985
598
4
9
Alan Matyáš (H)
25.09.2003
1044
1
10
Valigura Radim
29.11.1981
1044
1
11
Sedlář David (H)
11.01.2000
1044
1
12
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1044
1
21
Augustinová Natálie (H)
29.01.2003
102
15
22
Koelliker Samantha
01.06.1994
973
3
23
Sušeň Tereza
25.03.1995
459
4
24
Střelcová Marcela
23.01.1990
1030
1
25
Vychodilová Pavla
15.04.1989
1030
1
26
Peniáková Radka
20.03.1983
1030
1
27
Jantačová Elen
16.08.2005
1030
1
28
Skřivánková Michaela (H)
25.04.1985
1030
1