Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
0
33:12
68:31
501:346
10
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
3
24:30
49:67
451:527
9
5
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
6
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8
7
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
2
4
21:33
46:73
487:570
8
8
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
2
3
22:23
51:52
446:460
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2019
5
TC Brno C TJ Sokol Uherský Brod
3:6
7:12
73:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chmelík Oliver (H)
9
Kulich Adam (EU)
25
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Doseděl Jakub
9
Hasoň Rostislav
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Kováčová Hana
20
Matějíčková Andrea
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Charvátová Vivien
9
Zelníčková Radka (EU)
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Navrátil Filip
1
Najman Erik (H)
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Bartoněk Jonáš
1
Najman Lukáš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Kováčová Hana
Hanáková Denisa
20
1
Matějíčková Andrea
Zelníčková Radka (EU)
6
6
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Chmelík Oliver (H)
Doseděl Jakub
9
9
Kulich Adam (EU)
Najman Erik (H)
25
3
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Navrátil Filip
Bartoněk Jonáš
1
1
Hasoň Rostislav
Najman Lukáš
4
1
7:6
4:6
4:6
15
18
1
2
0
1
               
73
97
7
12
3
6

Soupiska TC Brno C

jméno
nar.
BH
1
Pobořil Jan (H)
15.02.1997
137
12
2
Tyllich Jakub
19.01.1995
194
12
3
Majda Marek
29.08.1996
371
6
4
Skácel Dan
30.12.1987
715
4
5
Kelnar Tomáš
15.04.1999
148
12
6
Chmelík Oliver (H)
22.03.2001
241
9
7
Doseděl Jakub
17.05.1999
282
9
8
Babinciuc Ilie (EU)
06.12.1985
1044
1
9
Jež Jiří
25.05.1996
1044
1
10
Navrátil Filip
18.11.2001
1044
1
11
Bartoněk Jonáš
18.12.2002
1044
1
12
Komrska Ondřej
13.09.2002
1044
1
21
Hrabalová Kristýna
03.04.1996
35
25
22
Šumová Diana (H)
25.09.1994
45
25
23
Kováčová Hana
12.05.1992
60
20
24
Charvátová Vivien
24.07.2001
263
9
25
Nesvadbová Michaela
03.11.2002
215
9
26
Bubeníková Miroslava
31.03.2004
352
6
27
Mikulcová Ester
25.06.2003
897
3
28
Hanáková Denisa
28.06.2004
1030
1

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6