Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2019
27
TC Bajda Kroměříž TJ Brno-Komín
3:6
7:12
63:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vágner Josef
15
Jančovič Patrik (EU)
20
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Dillenz Lukáš
15
Buffa Petr (H)
12
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Pektorová Hana (H)
25
Augustinová Natálie (H)
15
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
4.
Chalupová Veronika
9
Koelliker Samantha
3
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Adamec Jan (H)
9
Juřička Milan
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Bláha Tomáš
6
Alan Matyáš (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Pektorová Hana (H)
Chalupová Veronika
25
9
Augustinová Natálie (H)
Koelliker Samantha
15
3
6:4
5:7
5:7
16
18
1
2
0
1
8.
Vágner Josef
Dillenz Lukáš
15
15
Jančovič Patrik (EU)
Buffa Petr (H)
20
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Adamec Jan (H)
Bláha Tomáš
9
6
Juřička Milan
Alan Matyáš (H)
9
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
63
94
7
12
3
6

Soupiska TC Bajda Kroměříž

jméno
nar.
BH
1
Vágner Josef
29.05.1999
87
15
2
Dillenz Lukáš
17.05.1997
95
15
3
Adamec Jan (H)
31.08.1999
269
9
4
Volák Jiří
03.07.1984
994
3
5
Bláha Tomáš
17.10.1985
382
6
6
Menšík Jakub (H)
01.09.2005
1044
1
7
Neřád Martin
19.09.1999
1044
1
8
Voženílek Filip (H)
14.06.2000
1044
1
9
Tatýrek Lukáš
21.06.2001
1044
1
10
Olšina Radek
21.04.1999
1044
1
11
Medek Štěpán
06.04.2004
1044
1
21
Pektorová Hana (H)
12.02.1997
51
25
22
Tomečková Gabriela
08.04.2001
286
9
23
Chalupová Veronika
17.03.2004
269
9
24
Frýdlová Hana
17.12.2003
444
6
25
Vondráčková Marie
13.04.2004
1030
1
26
Holubová Aneta
05.07.2007
1030
1
27
Císařová Klára
21.05.2004
1030
1

Soupiska TJ Brno-Komín

jméno
nar.
BH
1
Jančovič Patrik (EU)
29.10.1996
65
20
2
Tóth Gábor (EU)
08.12.1988
120
15
3
Steinhauser Robert (H)
02.09.2000
162
12
4
Buffa Petr (H)
28.02.1990
142
12
5
Juřička Milan
30.08.1982
252
9
6
Kojecký Jan
26.08.1972
395
6
7
Sušeň Thomas
25.10.1993
668
4
8
Židlík Radek
12.08.1985
598
4
9
Alan Matyáš (H)
25.09.2003
1044
1
10
Valigura Radim
29.11.1981
1044
1
11
Sedlář David (H)
11.01.2000
1044
1
12
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1044
1
21
Augustinová Natálie (H)
29.01.2003
102
15
22
Koelliker Samantha
01.06.1994
973
3
23
Sušeň Tereza
25.03.1995
459
4
24
Střelcová Marcela
23.01.1990
1030
1
25
Vychodilová Pavla
15.04.1989
1030
1
26
Peniáková Radka
20.03.1983
1030
1
27
Jantačová Elen
16.08.2005
1030
1
28
Skřivánková Michaela (H)
25.04.1985
1030
1