Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
23
TJ Brno-Komín TC Brno C
4:5
9:10
80:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jančovič Patrik (EU)
20
Tyllich Jakub
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Steinhauser Robert (H)
12
Babinciuc Ilie (EU)
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
3.
Buffa Petr (H)
12
Jež Jiří
1
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
4.
Sušeň Thomas
4
Bartoněk Jonáš
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
5.
Sušeň Tereza
4
Šumová Diana (H)
25
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Střelcová Marcela
1
Kováčová Hana
20
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Jančovič Patrik (EU)
Sušeň Thomas
20
4
Tyllich Jakub
Chmelík Oliver (H)
12
9
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Buffa Petr (H)
Alan Matyáš (H)
12
1
Babinciuc Ilie (EU)
Bartoněk Jonáš
1
1
7:6
0:6
4:6
11
18
1
2
0
1
9.
Sušeň Tereza
Střelcová Marcela
4
1
Šumová Diana (H)
Kováčová Hana
25
20
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
               
80
94
9
10
4
5

Soupiska TJ Brno-Komín

jméno
nar.
BH
1
Jančovič Patrik (EU)
29.10.1996
65
20
2
Tóth Gábor (EU)
08.12.1988
120
15
3
Steinhauser Robert (H)
02.09.2000
162
12
4
Buffa Petr (H)
28.02.1990
142
12
5
Juřička Milan
30.08.1982
252
9
6
Kojecký Jan
26.08.1972
395
6
7
Sušeň Thomas
25.10.1993
668
4
8
Židlík Radek
12.08.1985
598
4
9
Alan Matyáš (H)
25.09.2003
1044
1
10
Valigura Radim
29.11.1981
1044
1
11
Sedlář David (H)
11.01.2000
1044
1
12
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1044
1
21
Augustinová Natálie (H)
29.01.2003
102
15
22
Koelliker Samantha
01.06.1994
973
3
23
Sušeň Tereza
25.03.1995
459
4
24
Střelcová Marcela
23.01.1990
1030
1
25
Vychodilová Pavla
15.04.1989
1030
1
26
Peniáková Radka
20.03.1983
1030
1
27
Jantačová Elen
16.08.2005
1030
1
28
Skřivánková Michaela (H)
25.04.1985
1030
1

Soupiska TC Brno C

jméno
nar.
BH
1
Pobořil Jan (H)
15.02.1997
137
12
2
Tyllich Jakub
19.01.1995
194
12
3
Majda Marek
29.08.1996
371
6
4
Skácel Dan
30.12.1987
715
4
5
Kelnar Tomáš
15.04.1999
148
12
6
Chmelík Oliver (H)
22.03.2001
241
9
7
Doseděl Jakub
17.05.1999
282
9
8
Babinciuc Ilie (EU)
06.12.1985
1044
1
9
Jež Jiří
25.05.1996
1044
1
10
Navrátil Filip
18.11.2001
1044
1
11
Bartoněk Jonáš
18.12.2002
1044
1
12
Komrska Ondřej
13.09.2002
1044
1
21
Hrabalová Kristýna
03.04.1996
35
25
22
Šumová Diana (H)
25.09.1994
45
25
23
Kováčová Hana
12.05.1992
60
20
24
Charvátová Vivien
24.07.2001
263
9
25
Nesvadbová Michaela
03.11.2002
215
9
26
Bubeníková Miroslava
31.03.2004
352
6
27
Mikulcová Ester
25.06.2003
897
3
28
Hanáková Denisa
28.06.2004
1030
1