Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
0
33:12
68:31
501:346
10
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
3
24:30
49:67
451:527
9
5
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
6
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8
7
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
2
4
21:33
46:73
487:570
8
8
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
2
3
22:23
51:52
446:460
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
21
ŽLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod
3:6
6:12
73:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Aregger Lars (Z)
15
Kulich Adam (EU)
25
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Doušek Adam
1
Najman Erik (H)
3
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
3.
Hrbková Nicole Victoria
9
Matějíčková Andrea
6
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Kuncková Martina
9
Zelníčková Radka (EU)
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Hečko Roman
1
Lečbych Pavel
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
6.
Tejkal Marek
1
Najman Lukáš
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Aregger Lars (Z)
Bartl Jaroslav
15
1
Kulich Adam (EU)
Najman Erik (H)
25
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Belatka Martin
Hečko Roman
1
1
Hasoň Rostislav
Najman Lukáš
4
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Hrbková Nicole Victoria
Dvořáčková Veronika
9
1
Matějíčková Andrea
Zelníčková Radka (EU)
6
6
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
               
73
92
6
12
3
6

Soupiska ŽLTC Brno

jméno
nar.
BH
1
Aregger Lars (Z)
03.01.2001
122
15
2
Černoch Jakub
07.06.1998
654
4
3
Doušek Adam
13.06.2002
1044
1
4
Bartl Jaroslav
03.01.1978
1044
1
5
Belatka Martin
03.03.1984
1044
1
6
Hečko Roman
01.07.1981
1044
1
7
Dvořáček Martin
15.11.1972
1044
1
8
Božek Roman
03.02.1975
1044
1
9
Tejkal Marek
05.11.2002
1044
1
10
Zourek David
29.07.2003
1044
1
11
Ryšánek Jan
18.04.2001
1044
1
12
Černý Jan
10.11.2004
1044
1
21
Hrbková Nicole Victoria
16.06.2002
259
9
22
Šimonová Sára
20.06.2003
631
4
23
Kuncková Martina
15.04.2001
247
9
24
Krejčí Kateřina
10.03.2002
653
4
25
Kulhánková Aneta
10.04.1998
165
12
26
Hrdinková Denise (H)
29.09.2003
1030
1
27
Dvořáčková Veronika
23.08.1977
1030
1
28
Dvořáčková Emma
18.03.2006
1030
1

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6