Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019
20
TC Bajda Kroměříž ŽLTC Brno
8:1
17:3
115:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vágner Josef
15
Aregger Lars (Z)
15
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Dillenz Lukáš
15
Doušek Adam
1
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
3.
Pektorová Hana (H)
25
Kuncková Martina
9
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Tomečková Gabriela
9
Krejčí Kateřina
4
6:0
2:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Volák Jiří
3
Tejkal Marek
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Menšík Jakub (H)
1
Černý Jan
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
7.
Pektorová Hana (H)
Tomečková Gabriela
25
9
Kuncková Martina
Krejčí Kateřina
9
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Vágner Josef
Dillenz Lukáš
15
15
Aregger Lars (Z)
Tejkal Marek
15
1
6:1
4:6
2:6
12
13
1
2
0
1
9.
Volák Jiří
Menšík Jakub (H)
3
1
Doušek Adam
Černý Jan
1
1
6:7
6:3
6:0
18
10
2
1
1
0
               
115
45
17
3
8
1

Soupiska TC Bajda Kroměříž

jméno
nar.
BH
1
Vágner Josef
29.05.1999
87
15
2
Dillenz Lukáš
17.05.1997
95
15
3
Adamec Jan (H)
31.08.1999
269
9
4
Volák Jiří
03.07.1984
994
3
5
Bláha Tomáš
17.10.1985
382
6
6
Menšík Jakub (H)
01.09.2005
1044
1
7
Neřád Martin
19.09.1999
1044
1
8
Voženílek Filip (H)
14.06.2000
1044
1
9
Tatýrek Lukáš
21.06.2001
1044
1
10
Olšina Radek
21.04.1999
1044
1
11
Medek Štěpán
06.04.2004
1044
1
21
Pektorová Hana (H)
12.02.1997
51
25
22
Tomečková Gabriela
08.04.2001
286
9
23
Chalupová Veronika
17.03.2004
269
9
24
Frýdlová Hana
17.12.2003
444
6
25
Vondráčková Marie
13.04.2004
1030
1
26
Holubová Aneta
05.07.2007
1030
1
27
Císařová Klára
21.05.2004
1030
1

Soupiska ŽLTC Brno

jméno
nar.
BH
1
Aregger Lars (Z)
03.01.2001
122
15
2
Černoch Jakub
07.06.1998
654
4
3
Doušek Adam
13.06.2002
1044
1
4
Bartl Jaroslav
03.01.1978
1044
1
5
Belatka Martin
03.03.1984
1044
1
6
Hečko Roman
01.07.1981
1044
1
7
Dvořáček Martin
15.11.1972
1044
1
8
Božek Roman
03.02.1975
1044
1
9
Tejkal Marek
05.11.2002
1044
1
10
Zourek David
29.07.2003
1044
1
11
Ryšánek Jan
18.04.2001
1044
1
12
Černý Jan
10.11.2004
1044
1
21
Hrbková Nicole Victoria
16.06.2002
259
9
22
Šimonová Sára
20.06.2003
631
4
23
Kuncková Martina
15.04.2001
247
9
24
Krejčí Kateřina
10.03.2002
653
4
25
Kulhánková Aneta
10.04.1998
165
12
26
Hrdinková Denise (H)
29.09.2003
1030
1
27
Dvořáčková Veronika
23.08.1977
1030
1
28
Dvořáčková Emma
18.03.2006
1030
1