Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
1
35:19
73:46
576:455
11
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
5
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
3
3
29:25
66:57
555:535
9
6
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
7
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
8
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
2
TJ Brno-Komín ŽLTC Brno
4:5
9:10
69:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jančovič Patrik (EU)
20
Aregger Lars (Z)
15
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Steinhauser Robert (H)
12
Doušek Adam
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Augustinová Natálie (H)
15
Šimonová Sára
4
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
4.
Střelcová Marcela
1
Hrdinková Denise (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Buffa Petr (H)
12
Bartl Jaroslav
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Juřička Milan
9
Božek Roman
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
7.
Jančovič Patrik (EU)
Steinhauser Robert (H)
20
12
Aregger Lars (Z)
Bartl Jaroslav
15
1
6:0
4:6
4:6
14
12
1
2
0
1
8.
Juřička Milan
Vašíček Lukáš (H)
9
1
Belatka Martin
Doušek Adam
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Střelcová Marcela
Jantačová Elen
1
1
Hrdinková Denise (H)
Hrbková Nicole Victoria
1
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
69
83
9
10
4
5

Soupiska TJ Brno-Komín

jméno
nar.
BH
1
Jančovič Patrik (EU)
29.10.1996
65
20
2
Tóth Gábor (EU)
08.12.1988
120
15
3
Steinhauser Robert (H)
02.09.2000
162
12
4
Buffa Petr (H)
28.02.1990
142
12
5
Juřička Milan
30.08.1982
252
9
6
Kojecký Jan
26.08.1972
395
6
7
Sušeň Thomas
25.10.1993
668
4
8
Židlík Radek
12.08.1985
598
4
9
Alan Matyáš (H)
25.09.2003
1044
1
10
Valigura Radim
29.11.1981
1044
1
11
Sedlář David (H)
11.01.2000
1044
1
12
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1044
1
21
Augustinová Natálie (H)
29.01.2003
102
15
22
Koelliker Samantha
01.06.1994
973
3
23
Sušeň Tereza
25.03.1995
459
4
24
Střelcová Marcela
23.01.1990
1030
1
25
Vychodilová Pavla
15.04.1989
1030
1
26
Peniáková Radka
20.03.1983
1030
1
27
Jantačová Elen
16.08.2005
1030
1
28
Skřivánková Michaela (H)
25.04.1985
1030
1

Soupiska ŽLTC Brno

jméno
nar.
BH
1
Aregger Lars (Z)
03.01.2001
122
15
2
Černoch Jakub
07.06.1998
654
4
3
Doušek Adam
13.06.2002
1044
1
4
Bartl Jaroslav
03.01.1978
1044
1
5
Belatka Martin
03.03.1984
1044
1
6
Hečko Roman
01.07.1981
1044
1
7
Dvořáček Martin
15.11.1972
1044
1
8
Božek Roman
03.02.1975
1044
1
9
Tejkal Marek
05.11.2002
1044
1
10
Zourek David
29.07.2003
1044
1
11
Ryšánek Jan
18.04.2001
1044
1
12
Černý Jan
10.11.2004
1044
1
21
Hrbková Nicole Victoria
16.06.2002
259
9
22
Šimonová Sára
20.06.2003
631
4
23
Kuncková Martina
15.04.2001
247
9
24
Krejčí Kateřina
10.03.2002
653
4
25
Kulhánková Aneta
10.04.1998
165
12
26
Hrdinková Denise (H)
29.09.2003
1030
1
27
Dvořáčková Veronika
23.08.1977
1030
1
28
Dvořáčková Emma
18.03.2006
1030
1