Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
1
35:19
73:46
576:455
11
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
5
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
3
3
29:25
66:57
555:535
9
6
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
7
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
8
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019
17
TJ Sokol Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s.
3:6
8:12
89:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kulich Adam (EU)
25
Bartoň Dominik (H)
20
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Hasoň Rostislav
4
Zapletal Josef
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Matějíčková Andrea
6
Jurková Kristýna
15
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Zelníčková Radka (EU)
6
Kučerová Petra (H)
12
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Najman Erik (H)
3
Mišťúrik David
3
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
6.
Najman Lukáš
1
Podhajský Jiří
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Kulich Adam (EU)
Hasoň Rostislav
25
4
Bartoň Dominik (H)
Zapletal Josef
20
3
3:6
6:3
6:7
15
16
1
2
0
1
8.
Najman Erik (H)
Najman Lukáš
3
1
Mišťúrik David
Podhajský Jiří
3
1
5:0
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Matějíčková Andrea
Zelníčková Radka (EU)
6
6
Jurková Kristýna
Kučerová Petra (H)
15
12
1:6
6:3
5:7
12
16
1
2
0
1
               
89
91
8
12
3
6

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6

Soupiska TENIS SLOVÁCKO z.s.

jméno
nar.
BH
1
Bartoň Dominik (H)
05.04.1998
64
20
2
Kašpar Martin
17.10.1989
389
6
3
Zapletal Josef
07.01.2003
834
3
4
Bežák Milan (EU)
13.11.2002
260
9
5
Mišťúrik David
24.09.2001
1021
3
6
Pindur Tomáš
20.10.1977
1044
1
7
Tyml Michal
26.05.1989
1044
1
8
Podhajský Jiří
08.10.1988
1044
1
9
Pintera Ludvík
17.02.1978
1044
1
10
Kozumplík Michal
19.07.2004
1044
1
21
Jurková Kristýna
19.04.1997
92
15
22
Kučerová Petra (H)
06.01.2000
140
12
23
Čižmářová Denisa
24.07.2000
228
9
24
Tomajková Kristýna (H)
28.03.2005
1030
1
25
Nováková Kateřina (H)
23.05.2001
1030
1
26
Směřičková Barbora
23.04.2001
1030
1