Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
16
TJ Brno-Komín TENIS SLOVÁCKO z.s.
4:5
10:11
82:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jančovič Patrik (EU)
20
Bartoň Dominik (H)
20
6:4
2:6
2:6
10
16
1
2
0
1
2.
Steinhauser Robert (H)
12
Kašpar Martin
6
1:6
6:0
6:3
13
9
2
1
1
0
3.
Buffa Petr (H)
12
Zapletal Josef
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Juřička Milan
9
Mišťúrik David
3
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
5.
Augustinová Natálie (H)
15
Jurková Kristýna
15
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Vychodilová Pavla
1
Tomajková Kristýna (H)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Jančovič Patrik (EU)
Steinhauser Robert (H)
20
12
Bartoň Dominik (H)
Zapletal Josef
20
3
3:6
6:3
6:7
15
16
1
2
0
1
8.
Juřička Milan
Sušeň Thomas
9
4
Mišťúrik David
Pindur Tomáš
3
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Augustinová Natálie (H)
Sušeň Tereza
15
4
Jurková Kristýna
Tomajková Kristýna (H)
15
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
82
96
10
11
4
5

Soupiska TJ Brno-Komín

jméno
nar.
BH
1
Jančovič Patrik (EU)
29.10.1996
65
20
2
Tóth Gábor (EU)
08.12.1988
120
15
3
Steinhauser Robert (H)
02.09.2000
162
12
4
Buffa Petr (H)
28.02.1990
142
12
5
Juřička Milan
30.08.1982
252
9
6
Kojecký Jan
26.08.1972
395
6
7
Sušeň Thomas
25.10.1993
668
4
8
Židlík Radek
12.08.1985
598
4
9
Alan Matyáš (H)
25.09.2003
1044
1
10
Valigura Radim
29.11.1981
1044
1
11
Sedlář David (H)
11.01.2000
1044
1
12
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1044
1
21
Augustinová Natálie (H)
29.01.2003
102
15
22
Koelliker Samantha
01.06.1994
973
3
23
Sušeň Tereza
25.03.1995
459
4
24
Střelcová Marcela
23.01.1990
1030
1
25
Vychodilová Pavla
15.04.1989
1030
1
26
Peniáková Radka
20.03.1983
1030
1
27
Jantačová Elen
16.08.2005
1030
1
28
Skřivánková Michaela (H)
25.04.1985
1030
1

Soupiska TENIS SLOVÁCKO z.s.

jméno
nar.
BH
1
Bartoň Dominik (H)
05.04.1998
64
20
2
Kašpar Martin
17.10.1989
389
6
3
Zapletal Josef
07.01.2003
834
3
4
Bežák Milan (EU)
13.11.2002
260
9
5
Mišťúrik David
24.09.2001
1021
3
6
Pindur Tomáš
20.10.1977
1044
1
7
Tyml Michal
26.05.1989
1044
1
8
Podhajský Jiří
08.10.1988
1044
1
9
Pintera Ludvík
17.02.1978
1044
1
10
Kozumplík Michal
19.07.2004
1044
1
21
Jurková Kristýna
19.04.1997
92
15
22
Kučerová Petra (H)
06.01.2000
140
12
23
Čižmářová Denisa
24.07.2000
228
9
24
Tomajková Kristýna (H)
28.03.2005
1030
1
25
Nováková Kateřina (H)
23.05.2001
1030
1
26
Směřičková Barbora
23.04.2001
1030
1