Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
1
35:19
73:46
576:455
11
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
5
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
3
3
29:25
66:57
555:535
9
6
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
7
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
8
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
13
TC Bajda Kroměříž TJ Sokol Uherský Brod
5:4
12:9
107:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dillenz Lukáš
15
Kulich Adam (EU)
25
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Adamec Jan (H)
9
Hasoň Rostislav
4
5:7
7:5
6:3
18
15
2
1
1
0
3.
Pektorová Hana (H)
25
Matějíčková Andrea
6
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Tomečková Gabriela
9
Kolaciová Viola (H)
3
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
5.
Bláha Tomáš
6
Najman Erik (H)
3
7:5
1:6
4:6
12
17
1
2
0
1
6.
Menšík Jakub (H)
1
Najman Lukáš
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
7.
Pektorová Hana (H)
Tomečková Gabriela
25
9
Matějíčková Andrea
Kolaciová Viola (H)
6
3
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Vágner Josef
Dillenz Lukáš
15
15
Kulich Adam (EU)
Hasoň Rostislav
25
4
7:6
4:6
6:7
17
19
1
2
0
1
9.
Adamec Jan (H)
Menšík Jakub (H)
9
1
Najman Erik (H)
Najman Lukáš
3
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
107
100
12
9
5
4

Soupiska TC Bajda Kroměříž

jméno
nar.
BH
1
Vágner Josef
29.05.1999
87
15
2
Dillenz Lukáš
17.05.1997
95
15
3
Adamec Jan (H)
31.08.1999
269
9
4
Volák Jiří
03.07.1984
994
3
5
Bláha Tomáš
17.10.1985
382
6
6
Menšík Jakub (H)
01.09.2005
1044
1
7
Neřád Martin
19.09.1999
1044
1
8
Voženílek Filip (H)
14.06.2000
1044
1
9
Tatýrek Lukáš
21.06.2001
1044
1
10
Olšina Radek
21.04.1999
1044
1
11
Medek Štěpán
06.04.2004
1044
1
21
Pektorová Hana (H)
12.02.1997
51
25
22
Tomečková Gabriela
08.04.2001
286
9
23
Chalupová Veronika
17.03.2004
269
9
24
Frýdlová Hana
17.12.2003
444
6
25
Vondráčková Marie
13.04.2004
1030
1
26
Holubová Aneta
05.07.2007
1030
1
27
Císařová Klára
21.05.2004
1030
1

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6