Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
5
1
35:19
73:46
576:455
11
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
2
28:26
64:57
543:500
10
3
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
4
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
5
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
3
3
29:25
66:57
555:535
9
6
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
58:58
535:532
9
7
TJ Brno-Komín
Tisknout
2
4
28:26
65:55
539:525
8
8
TC Brno C
Tisknout
2
4
24:30
56:64
502:544
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
12
TC Brno C TC Bajda Kroměříž
4:5
10:12
89:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chmelík Oliver (H)
9
Vágner Josef
15
6:3
2:6
6:1
14
10
2
1
1
0
2.
Doseděl Jakub
9
Dillenz Lukáš
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Nesvadbová Michaela
9
Pektorová Hana (H)
25
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Mikulcová Ester
3
Tomečková Gabriela
9
6:3
2:6
3:6
11
15
1
2
0
1
5.
Babinciuc Ilie (EU)
1
Adamec Jan (H)
9
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Navrátil Filip
1
Bláha Tomáš
6
5:7
7:5
6:3
18
15
2
1
1
0
7.
Nesvadbová Michaela
Mikulcová Ester
9
3
Pektorová Hana (H)
Tomečková Gabriela
25
9
7:6
5:7
1:6
13
19
1
2
0
1
8.
Chmelík Oliver (H)
Navrátil Filip
9
1
Vágner Josef
Dillenz Lukáš
15
15
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Doseděl Jakub
Babinciuc Ilie (EU)
9
1
Adamec Jan (H)
Bláha Tomáš
9
6
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
89
100
10
12
4
5

Soupiska TC Brno C

jméno
nar.
BH
1
Pobořil Jan (H)
15.02.1997
137
12
2
Tyllich Jakub
19.01.1995
194
12
3
Majda Marek
29.08.1996
371
6
4
Skácel Dan
30.12.1987
715
4
5
Kelnar Tomáš
15.04.1999
148
12
6
Chmelík Oliver (H)
22.03.2001
241
9
7
Doseděl Jakub
17.05.1999
282
9
8
Babinciuc Ilie (EU)
06.12.1985
1044
1
9
Jež Jiří
25.05.1996
1044
1
10
Navrátil Filip
18.11.2001
1044
1
11
Bartoněk Jonáš
18.12.2002
1044
1
12
Komrska Ondřej
13.09.2002
1044
1
21
Hrabalová Kristýna
03.04.1996
35
25
22
Šumová Diana (H)
25.09.1994
45
25
23
Kováčová Hana
12.05.1992
60
20
24
Charvátová Vivien
24.07.2001
263
9
25
Nesvadbová Michaela
03.11.2002
215
9
26
Bubeníková Miroslava
31.03.2004
352
6
27
Mikulcová Ester
25.06.2003
897
3
28
Hanáková Denisa
28.06.2004
1030
1

Soupiska TC Bajda Kroměříž

jméno
nar.
BH
1
Vágner Josef
29.05.1999
87
15
2
Dillenz Lukáš
17.05.1997
95
15
3
Adamec Jan (H)
31.08.1999
269
9
4
Volák Jiří
03.07.1984
994
3
5
Bláha Tomáš
17.10.1985
382
6
6
Menšík Jakub (H)
01.09.2005
1044
1
7
Neřád Martin
19.09.1999
1044
1
8
Voženílek Filip (H)
14.06.2000
1044
1
9
Tatýrek Lukáš
21.06.2001
1044
1
10
Olšina Radek
21.04.1999
1044
1
11
Medek Štěpán
06.04.2004
1044
1
21
Pektorová Hana (H)
12.02.1997
51
25
22
Tomečková Gabriela
08.04.2001
286
9
23
Chalupová Veronika
17.03.2004
269
9
24
Frýdlová Hana
17.12.2003
444
6
25
Vondráčková Marie
13.04.2004
1030
1
26
Holubová Aneta
05.07.2007
1030
1
27
Císařová Klára
21.05.2004
1030
1