Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TJ Sokol Uherský Brod TK Spartak Jihlava B
5:4
11:8
87:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hasoň Rostislav
4
Friedl Leoš
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Najman Erik (H)
3
Vondrák Martin (H)
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Matějíčková Andrea
6
Michnová Tereza
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Zelníčková Radka (EU)
6
Podškubková Klára
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
5.
Lečbych Pavel
1
Varga Alexandr
3
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
6.
Najman Lukáš
1
Palán David
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Hasoň Rostislav
Najman Erik (H)
4
3
Vondrák Martin (H)
Palán David
12
1
3:6
6:4
6:7
15
17
1
2
0
1
8.
Lečbych Pavel
Najman Lukáš
1
1
Friedl Leoš
Varga Alexandr
4
3
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Matějíčková Andrea
Zelníčková Radka (EU)
6
6
Michnová Tereza
Podškubková Klára
6
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
               
87
83
11
8
5
4

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Kulich Adam (EU)
29.05.1995
41
25
2
Hasoň Rostislav
19.07.1989
589
4
3
Najman Erik (H)
13.04.2001
834
3
4
Lečbych Pavel
31.05.1985
1044
1
5
Najman Lukáš
05.03.1992
1044
1
6
Krčmář David (H)
12.08.1994
1044
1
7
Pokorný Lukáš (EU)
28.02.2002
1044
1
21
Matějíčková Andrea
19.09.1995
380
6
22
Kolaciová Viola (H)
12.10.1998
973
3
23
Junasová Patricia (EU)
09.06.2000
524
4
24
Zelníčková Radka (EU)
13.06.2003
431
6

Soupiska TK Spartak Jihlava B

jméno
nar.
BH
1
Friedl Leoš
01.01.1977
490
4
2
Vondrák Martin (H)
21.05.2001
133
12
3
Varga Alexandr
09.08.2000
941
3
4
Vesecký Karel
06.06.1982
1044
1
5
Palán David
07.09.2003
1044
1
6
Rindoš Matěj
07.04.2001
1044
1
7
Vondráček Kamil
15.09.1979
1044
1
8
Holenda Michal
26.05.1978
1044
1
9
Holoubek Jan
26.10.1999
1044
1
10
Páral Radim
04.11.2004
1044
1
11
Podškubka Karel
22.08.2001
1044
1
12
Špinar Michal
29.01.2000
1044
1
21
Michnová Tereza
14.05.2003
334
6
22
Plachá Andrea
21.07.2000
481
4
23
Přikrylová Eliška
14.02.1999
390
6
24
Hejdová Hana
02.09.2002
596
4
25
Podškubková Klára
25.07.2004
1030
1
26
Havlová Natálie
20.01.2005
1030
1
27
Kriegsmannová Lucie
07.03.1985
1030
1
28
Kovačková Kristýna
01.10.1998
1030
1