Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž I.třída-skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
7
0
40:23
85:53
621:521
14
2
TJ Start Ostrava - Poruba C
Tisknout
6
1
40:23
84:54
618:510
13
3
TK Havířov B
Tisknout
4
3
41:22
88:50
652:490
11
4
ITS Tennis Club Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
62:68
513:485
10
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
3
4
29:34
65:73
528:560
10
6
TC Kopřivnice
Tisknout
3
4
28:35
64:70
521:540
10
7
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
1
6
23:40
51:86
459:619
8
8
SK Vítkovice 1926-Ridera
Tisknout
1
6
20:43
44:89
467:654
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
15.06.2019
26
SK Vítkovice 1926-Ridera TJ Start Ostrava - Poruba C
2:7
5:14
62:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jüttner Maxmilián
1
Onderka Sebastian
1
6:4
4:6
1:6
11
16
1
2
0
1
2.
Holý Tomáš
1
Kliment Matúš
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Polášková Adriana
1
Kuchařová Andrea
3
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Scheibinger Valerie (H)
1
Klimentová Kristína (EU)
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Vaněk David
1
VAŠÍČEK TEODOR
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
6.
Lapuník Adam
1
Caltík Sebastián
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Jüttner Maxmilián
Lapuník Adam
1
1
VAŠÍČEK TEODOR
Caltík Sebastián
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Holý Tomáš
Lapuník Adam
1
1
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Polášková Adriana
Scheibinger Valerie (H)
1
1
Kuchařová Andrea
Klimentová Kristína (EU)
3
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
62
101
5
14
2
7

Soupiska SK Vítkovice 1926-Ridera

jméno
nar.
BH
1
Jüttner Maxmilián
27.02.2006
1083
1
2
Holý Tomáš
26.02.2008
1083
1
3
Vaněk David
01.03.2007
1083
1
4
Lapuník Adam
02.02.2008
1083
1
5
Kačerovský Jan
26.07.2007
1083
1
21
Zátorská Eliška
15.12.2006
845
1
22
Polášková Adriana
19.02.2007
845
1
23
Scheibinger Valerie (H)
22.04.2008
845
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba C

jméno
nar.
BH
1
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
1083
1
2
Onderka Sebastian
30.11.2008
1083
1
3
Kliment Matúš
03.01.2009
1083
1
4
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
1083
1
5
Pesch Andreas
25.06.2008
1083
1
6
Pesch Matěj
22.08.2008
1083
1
7
Švidrnoch Alexej
21.01.2008
1083
1
8
Adamovský Jan
16.12.2009
1083
1
9
Kula Martin
09.04.2008
1083
1
10
Lička Tomáš
26.10.2007
1083
1
11
Caltík Sebastián
09.02.2009
1083
1
21
Kuchařová Andrea
26.05.2005
675
3
22
Brousková Monika
04.12.2006
845
1
23
Bendova Valentyna
13.05.2008
845
1
24
Telatynská Ema
15.08.2005
845
1
25
Hájková Karolína
19.07.2005
845
1
26
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
845
1
27
Grygarová Julie
15.02.2007
845
1
28
Burešová Petra
30.05.2007
845
1