Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž I.třída-skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
7
0
40:23
85:53
621:521
14
2
TJ Start Ostrava - Poruba C
Tisknout
6
1
40:23
84:54
618:510
13
3
TK Havířov B
Tisknout
4
3
41:22
88:50
652:490
11
4
ITS Tennis Club Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
62:68
513:485
10
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
3
4
29:34
65:73
528:560
10
6
TC Kopřivnice
Tisknout
3
4
28:35
64:70
521:540
10
7
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
1
6
23:40
51:86
459:619
8
8
SK Vítkovice 1926-Ridera
Tisknout
1
6
20:43
44:89
467:654
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
11.05.2019
14
TJ Start Ostrava - Poruba C TK Havířov B
5:4
11:10
83:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chlodnicki Jan (EU)
1
Bednarz Vítek
6
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Onderka Sebastian
1
Lukáš Nikolas
1
3:6
6:3
2:6
11
15
1
2
0
1
3.
Kuchařová Andrea
3
Řeřuchová Ines
1
2:6
6:1
6:4
14
11
2
1
1
0
4.
Brousková Monika
1
Myslivcová Lucie
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kliment Matúš
1
Špais Šimon
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
VAŠÍČEK TEODOR
1
Lukas Filip
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Chlodnicki Jan (EU)
Onderka Sebastian
1
1
Bednarz Vítek
Lukáš Nikolas
6
1
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
8.
Kliment Matúš
VAŠÍČEK TEODOR
1
1
Špais Šimon
Lukas Filip
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
9.
Kuchařová Andrea
Brousková Monika
3
1
Řeřuchová Ines
Myslivcová Lucie
1
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
83
81
11
10
5
4

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba C

jméno
nar.
BH
1
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
1083
1
2
Onderka Sebastian
30.11.2008
1083
1
3
Kliment Matúš
03.01.2009
1083
1
4
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
1083
1
5
Pesch Andreas
25.06.2008
1083
1
6
Pesch Matěj
22.08.2008
1083
1
7
Švidrnoch Alexej
21.01.2008
1083
1
8
Adamovský Jan
16.12.2009
1083
1
9
Kula Martin
09.04.2008
1083
1
10
Lička Tomáš
26.10.2007
1083
1
11
Caltík Sebastián
09.02.2009
1083
1
21
Kuchařová Andrea
26.05.2005
675
3
22
Brousková Monika
04.12.2006
845
1
23
Bendova Valentyna
13.05.2008
845
1
24
Telatynská Ema
15.08.2005
845
1
25
Hájková Karolína
19.07.2005
845
1
26
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
845
1
27
Grygarová Julie
15.02.2007
845
1
28
Burešová Petra
30.05.2007
845
1

Soupiska TK Havířov B

jméno
nar.
BH
1
Bednarz Vítek
31.12.2005
475
6
2
Migdal Alexandr
27.06.2008
1083
1
3
Hrbáč Jan
02.11.2008
1083
1
4
Lukáš Nikolas
21.12.2006
1083
1
5
Hvolka Petr
06.04.2007
1083
1
6
Mráček Jakub
06.07.2005
1083
1
7
Špais Šimon
26.10.2006
1083
1
8
Baranek Filip
11.10.2006
1083
1
9
Dub Dominik
25.09.2007
1083
1
10
Lukas Filip
01.10.2008
1083
1
11
Křibský Martin
05.09.2007
1083
1
12
Kaňok Ondřej
19.12.2005
1083
1
21
Mazancová Alexandra
15.02.2005
529
4
22
Řeřuchová Ines
03.08.2008
845
1
23
Balonová Amálie
25.06.2005
845
1
24
Sikorová Klára
17.02.2006
845
1
25
Myslivcová Lucie
14.01.2009
845
1
26
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
845
1
27
Sloviková Sofie
30.01.2009
845
1
28
Křibská Alena
31.03.2009
845
1