Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině Trojanovice A
Tisknout
7
0
52:11
106:23
687:322
14
2
TK PRECHEZA Přerov A
Tisknout
5
2
47:16
96:34
660:373
12
3
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
5
2
41:22
86:52
662:519
12
4
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
5
2
37:26
79:60
641:526
12
5
SK JC Sport Opava A
Tisknout
3
4
25:38
58:84
549:660
10
6
TK Milo Olomouc A
Tisknout
1
6
17:46
42:95
436:671
8
7
SK LAMA A - TK Havířov
Tisknout
1
6
16:47
35:97
405:681
8
8
TK SC OSTRAVA
Tisknout
1
6
17:46
39:96
403:691
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
01.05.2019
8
TK PRECHEZA Přerov A TK Milo Olomouc A
9:0
18:0
110:42
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubatko Dominik
25
Šošolík Pavel (H)
12
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
2.
Vacula Filip
25
Řehák Adam
12
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Heiderová Karolína
20
Ticháčková Eliška
12
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Huťková Valerie
6
Piteráková Natálie (H)
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Bako Jan
25
Řehák Daniel
9
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Krupa Lukáš
12
Stejskal Adam (H)
6
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Heiderová Karolína
Huťková Valerie
20
6
Ticháčková Eliška
Piteráková Natálie (H)
12
4
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
8.
Kubatko Dominik
Bako Jan
25
25
Šošolík Pavel (H)
Řehák Adam
12
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Vacula Filip
Krupa Lukáš
25
12
Řehák Daniel
Stejskal Adam (H)
9
6
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
110
42
18
0
9
0

Soupiska TK PRECHEZA Přerov A

jméno
nar.
BH
1
Schwarc David (EU)
12.05.2005
32
45
2
Opluštil Patrik (H)
21.04.2005
65
25
3
Kubatko Dominik
29.03.2005
71
25
4
Vacula Filip
29.04.2005
80
25
5
Bako Jan
23.08.2005
82
25
6
Krupa Lukáš
04.11.2006
208
12
7
Zavadil Alexandr
15.07.2005
293
9
8
Michálek Stanislav (H)
11.07.2007
658
4
9
Hrubý Václav
05.08.2008
1083
1
10
Machovský Benjamin
09.04.2007
1083
1
11
Horský Tobiáš (H)
22.12.2009
1083
1
12
Wazny Alan (EU)
04.06.2007
1083
1
21
Šmejkalová Amélie
16.02.2005
15
45
22
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
34
30
23
Heiderová Karolína
04.10.2006
79
20
24
Škrabalová Gabriela
31.10.2005
172
12
25
Huťková Valerie
31.01.2007
339
6
26
Kudělková Victoria
24.05.2006
406
4
27
Huťková Melinda
06.09.2005
275
6
28
Slaměníková Lucie
25.12.2009
845
1

Soupiska TK Milo Olomouc A

jméno
nar.
BH
1
Šošolík Pavel (H)
27.04.2006
201
12
2
Petráš Adam (H)
13.02.2006
332
9
3
Řehák Adam
10.04.2006
248
12
4
Řehák Daniel
10.04.2006
283
9
5
Stejskal Adam (H)
01.06.2007
464
6
6
Vaněk Tomáš
06.11.2006
338
9
7
Špaček Jakub
01.02.2006
396
6
8
Vymazal Jakub
20.06.2005
788
3
9
Grulich Josef
05.04.2006
563
4
10
Spáčil Jan
14.01.2008
1083
1
11
Mohapl Tomáš
23.05.2007
1083
1
21
Ticháčková Eliška
14.12.2006
165
12
22
Trunečková Ema
07.08.2006
151
12
23
Piteráková Natálie (H)
27.08.2007
393
4
24
Špitová Michaela
08.04.2007
449
4
25
Jeřábková Sabina
17.10.2007
767
3
26
Žáčková Nikol
02.04.2007
845
1