Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině Trojanovice A
Tisknout
7
0
52:11
106:23
687:322
14
2
TK PRECHEZA Přerov A
Tisknout
5
2
47:16
96:34
660:373
12
3
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
5
2
41:22
86:52
662:519
12
4
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
5
2
37:26
79:60
641:526
12
5
SK JC Sport Opava A
Tisknout
3
4
25:38
58:84
549:660
10
6
TK Milo Olomouc A
Tisknout
1
6
17:46
42:95
436:671
8
7
SK LAMA A - TK Havířov
Tisknout
1
6
16:47
35:97
405:681
8
8
TK SC OSTRAVA
Tisknout
1
6
17:46
39:96
403:691
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
25.05.2019
18
TK PRECHEZA Přerov A TK SC OSTRAVA
8:1
17:2
104:37
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Opluštil Patrik (H)
25
Chodura Sebastian (H)
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Vacula Filip
25
Ševčík Tadeáš (H)
9
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Smékalová Magdaléna (H)
30
Krstovská Agáta
12
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Škrabalová Gabriela
12
Veselá Barbora (H)
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
5.
Bako Jan
25
Škvara Eduard
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Krupa Lukáš
12
Klimša Ondřej
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Smékalová Magdaléna (H)
Škrabalová Gabriela
30
12
Krstovská Agáta
Veselá Barbora (H)
12
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Opluštil Patrik (H)
Vacula Filip
25
25
Chodura Sebastian (H)
Ševčík Tadeáš (H)
6
9
2:6
6:0
0:1
8
7
1
2
0
1
9.
Bako Jan
Krupa Lukáš
25
12
Škvara Eduard
Klimša Ondřej
4
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
104
37
17
2
8
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov A

jméno
nar.
BH
1
Schwarc David (EU)
12.05.2005
32
45
2
Opluštil Patrik (H)
21.04.2005
65
25
3
Kubatko Dominik
29.03.2005
71
25
4
Vacula Filip
29.04.2005
80
25
5
Bako Jan
23.08.2005
82
25
6
Krupa Lukáš
04.11.2006
208
12
7
Zavadil Alexandr
15.07.2005
293
9
8
Michálek Stanislav (H)
11.07.2007
658
4
9
Hrubý Václav
05.08.2008
1083
1
10
Machovský Benjamin
09.04.2007
1083
1
11
Horský Tobiáš (H)
22.12.2009
1083
1
12
Wazny Alan (EU)
04.06.2007
1083
1
21
Šmejkalová Amélie
16.02.2005
15
45
22
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
34
30
23
Heiderová Karolína
04.10.2006
79
20
24
Škrabalová Gabriela
31.10.2005
172
12
25
Huťková Valerie
31.01.2007
339
6
26
Kudělková Victoria
24.05.2006
406
4
27
Huťková Melinda
06.09.2005
275
6
28
Slaměníková Lucie
25.12.2009
845
1

Soupiska TK SC OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Chodura Sebastian (H)
31.01.2007
378
6
2
Ševčík Tadeáš (H)
07.01.2005
359
9
3
Škvara Eduard
25.09.2007
741
4
4
Klimša Ondřej
15.07.2008
1006
3
5
Fedor Jakub
15.03.2009
1083
1
6
Franc Jakub
26.06.2009
1083
1
7
Rett Matouš
02.02.2007
1083
1
8
Zgórecki Filip
04.05.2008
1083
1
9
Mikula Filip
22.03.2009
1083
1
10
Dvořák Hynek
01.09.2008
1083
1
21
Nováková Veronika
19.04.2006
57
25
22
Krstovská Agáta
25.11.2005
124
12
23
Veselá Barbora (H)
11.07.2008
413
4
24
Stypová Lucie
08.10.2005
751
3
25
Pawelska Maja (EU)
12.03.2008
845
1
26
Kolková Emma
23.02.2008
845
1
27
Ondriášová Vanessa
18.06.2008
845
1
28
Kotová Elisabeth
28.05.2009
845
1