Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

2A 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Severočeská tenisová C (Most)
Tisknout
3
0
20:7
42:19
298:208
6
2
TK Louny
Tisknout
3
0
15:9
33:19
247:208
6
3
TK Strakonice
Tisknout
2
1
15:12
32:30
260:266
5
4
TK Slavia Plzeň
Tisknout
2
1
14:13
32:34
271:288
5
5
TK Škoda Plzeň z.s. B
Tisknout
1
2
14:13
34:27
277:234
4
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
1
2
14:13
34:30
293:257
4
7
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
0
3
8:19
20:41
212:299
3
8
Tenisklub Cheb
Tisknout
0
3
5:19
13:40
177:275
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Tenisklub Cheb TK Strakonice
3:6
9:12
88:93
Zápis o utkání - oficiální
2
Severočeská tenisová C (Most) Lokomotiva Plzeň
7:2
14:7
102:76
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Škoda Plzeň z.s. B TK Slavia Plzeň
4:5
11:11
96:96
Zápis o utkání - oficiální
4
TCG Karlovy Vary TK Louny
4:5
8:11
84:84
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TK Louny Tenisklub Cheb
5:1
11:2
73:40
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary
5:4
12:12
91:102
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. B
3:6
6:13
54:90
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Strakonice Severočeská tenisová C (Most)
4:5
10:11
83:87
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Tenisklub Cheb Severočeská tenisová C (Most)
1:8
2:17
49:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Škoda Plzeň z.s. B TK Strakonice
4:5
10:10
91:84
Zápis o utkání - oficiální
11
TCG Karlovy Vary Lokomotiva Plzeň
6:3
14:7
107:82
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Louny TK Slavia Plzeň
5:4
11:9
90:84
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
Lokomotiva Plzeň TK Louny
0:0
 
 
 
15
TK Strakonice TCG Karlovy Vary
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
Severočeská tenisová C (Most) TK Škoda Plzeň z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. B
0:0
 
 
 
18
TCG Karlovy Vary Severočeská tenisová C (Most)
0:0
 
 
 
19
TK Louny TK Strakonice
0:0
 
 
 
20
TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Lokomotiva Plzeň Tenisklub Cheb
0:0
 
 
 
22
TK Strakonice TK Slavia Plzeň
0:0
 
 
 
23
Severočeská tenisová C (Most) TK Louny
0:0
 
 
 
24
TK Škoda Plzeň z.s. B TCG Karlovy Vary
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
Tenisklub Cheb TCG Karlovy Vary
0:0
 
 
 
26
TK Louny TK Škoda Plzeň z.s. B
0:0
 
 
 
27
TK Slavia Plzeň Severočeská tenisová C (Most)
0:0
 
 
 
28
Lokomotiva Plzeň TK Strakonice
0:0