Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

42. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC VŠ Praha
Tisknout
7
0
52:11
104:25
693:267
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
55:8
114:17
731:285
13
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
5
2
34:29
70:63
549:538
12
4
Lob S.A. Bohnice, zs A
Tisknout
3
4
27:36
59:73
485:521
10
5
TJ Spoje Praha A
Tisknout
3
4
20:43
48:90
432:635
10
6
TC ESO Praha z.s.
Tisknout
2
5
23:40
53:84
464:628
9
7
TK Sparta Praha B
Tisknout
2
5
25:38
52:79
406:556
8
8
Tenis Cibulka A
Tisknout
0
7
16:47
33:102
357:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
4
Lob S.A. Bohnice, zs A TK Sparta Praha B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Severýn Václav
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
2.
Brettl Tobiáš
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
3.
Skriplenok Alina (Z)
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Dirlbeck Isabelle
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Hrubeš Jan
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Kalina Jonáš Benjamin
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Skriplenok Alina (Z)
Dirlbeck Isabelle
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Hrubeš Jan
Kalina Jonáš Benjamin
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Severýn Václav
Brettl Tobiáš
9
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
108
0
18
0
9
0

Soupiska Lob S.A. Bohnice, zs A

jméno
nar.
BH
1
Severýn Václav
19.06.2008
468
9
2
Berksoy Albert
31.03.2008
764
6
3
Balhar Tobias
22.05.2008
1129
4
4
Janoušek Filip
14.03.2008
1253
4
5
Kubišta Adam
30.04.2007
2094
1
6
Brettl Tobiáš
07.05.2009
2094
1
7
Šulc Matěj
18.07.2009
2094
1
8
Hrubeš Jan
05.09.2009
2094
1
9
Kalina Jonáš Benjamin
06.11.2009
2094
1
10
Langer Filip
11.04.2009
2094
1
11
Stýblo Vojtěch
10.10.2007
2094
1
12
Hof Martin
04.12.2009
2094
1
21
Skriplenok Alina (Z)
22.04.2008
294
9
22
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
388
9
23
Mujdžičová Ema
09.06.2007
550
6
24
Novotná Naira
29.05.2008
693
4
25
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
687
4
26
Opletalová Anna
08.04.2008
1031
3
27
Ondráčková Sofie
05.03.2009
1270
1
28
Uhrová Tereza
20.01.2007
1270
1

Soupiska TK Sparta Praha B

jméno
nar.
BH
1
Lorentzon Theodor (EU)
20.08.2007
437
12
2
Hošpes Matyáš
04.08.2008
534
9
3
Novák Patrik
18.11.2008
772
6
4
Gebala Marek
12.04.2008
1043
4
5
Plamínek Ondřej
27.10.2008
1846
3
6
Válek Maxmilián
07.05.2009
2094
1
7
Šimek Dominik
01.06.2009
2094
1
21
Nováková Erika
11.01.2007
163
15
22
Blažková Klára (H)
05.01.2008
203
12
23
Zimová Thelma
11.01.2008
272
9
24
Kotaracova Silvie
04.11.2008
488
6
25
Havelková Laurine Sophia
15.01.2007
600
4
26
Keřlíková Magdaléna
27.08.2009
1270
1
27
Žůrková Michaela
09.07.2009
1270
1
28
Palečková Tereza
03.04.2009
1270
1