Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

34. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Konstruktiva, z.s.
Tisknout
6
1
43:20
90:44
647:455
13
2
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
6
1
43:20
92:46
664:502
13
3
TŠ Hostivař
Tisknout
5
2
42:21
88:45
641:450
12
4
TK Hovorčovice
Tisknout
5
2
39:24
81:55
623:492
12
5
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
2
5
29:34
58:75
535:577
9
6
TJ Spoje Praha B
Tisknout
2
5
23:40
55:81
498:611
9
7
Tenis Cibulka
Tisknout
1
6
21:42
48:86
460:632
8
8
TK Horní Měcholupy
Tisknout
1
6
12:51
26:106
359:708
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
4
SK HAMR, z.s. D TJ Spoje Praha B
9:0
18:2
111:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Stehlík Matěj
4
Zrzavecký Tomáš
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
2.
Brabec Václav
1
Klein David
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Žoldáková Denisa
3
Marianová Monika
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Jirousková Karoline
1
Maximova Veronika (Z)
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
5.
Kunc Vojtěch
1
Fiedler Ondřej
1
2:6
6:2
6:1
14
9
2
1
1
0
6.
Loučka Ondřej
1
Matějíček Štěpán
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Jirousková Karoline
Žoldáková Denisa
1
3
Marianová Monika
Maximova Veronika (Z)
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Stehlík Matěj
Brabec Václav
4
1
Zrzavecký Tomáš
Klein David
1
1
7:5
4:6
1:0
12
11
2
1
1
0
9.
Kunc Vojtěch
Loučka Ondřej
1
1
Fiedler Ondřej
Matějíček Štěpán
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
111
51
18
2
9
0

Soupiska SK HAMR, z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Stehlík Matěj
01.03.2005
752
4
2
Janovský Václav
27.02.2005
1083
1
3
Brabec Václav
07.07.2006
1083
1
4
Kunc Vojtěch
25.10.2006
1083
1
5
Karásek David
07.02.2006
1083
1
6
Loučka Ondřej
23.09.2008
1083
1
7
Witoš Ondřej
25.12.2009
1083
1
8
Šťovíček Jakub
10.12.2008
1083
1
9
Ellinger Jan
02.04.2008
1083
1
10
Muller Filip
16.04.2008
1083
1
11
Souček Lukáš
18.10.2009
1083
1
21
Blažková Stella
12.07.2006
622
3
22
Žoldáková Denisa
01.01.2008
659
3
23
Jirousková Karoline
27.03.2008
845
1
24
Irahola Valerie
21.05.2007
845
1
25
Čechová Natali
24.05.2008
845
1
26
Irahola Natalie
23.07.2009
845
1
27
Jusková Ema
13.06.2009
845
1
28
PLAČKOVÁ MARKÉTA
30.12.2008
845
1

Soupiska TJ Spoje Praha B

jméno
nar.
BH
1
Plic Lukáš
03.02.2006
976
3
2
Rychly Petr (H)
10.03.2005
764
4
3
TEUBER RENE (H)
04.01.2005
1083
1
4
Teuber Eric (H)
14.06.2006
1083
1
5
Zrzavecký Tomáš
09.03.2005
1083
1
6
Klein David
03.04.2007
1083
1
7
Fiedler Ondřej
08.06.2005
1083
1
8
Poletín Tomáš
30.04.2007
1083
1
9
Poletín František
13.09.2008
1083
1
10
Matějíček Štěpán
10.07.2008
1083
1
11
Jaroš Jakub
20.06.2007
1083
1
21
Marianová Monika
22.06.2006
845
1
22
Halamová Kateřina
02.06.2008
845
1
23
Maximova Veronika (Z)
01.11.2006
845
1
24
Kaplanová Eva
06.08.2005
845
1
25
Tomková Jasmína
29.07.2006
845
1
26
Amelyanenka Katsiaryna
04.07.2007
845
1
27
Blechová Tereza
25.01.2007
845
1
28
Tumova Viki
14.05.2006
845
1