Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
7
0
45:18
96:42
692:454
14
2
Sportovní klub Žižkov Praha B
Tisknout
6
1
48:15
99:40
724:481
13
3
TC Pankrác B
Tisknout
4
3
39:24
85:54
611:555
11
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
3
28:35
63:74
576:618
11
5
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
3
4
28:35
65:75
594:606
10
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Tisknout
2
5
25:38
56:83
545:645
9
7
VŠSK MFF Praha
Tisknout
2
5
19:44
40:89
485:639
9
8
Sokol Chuchle
Tisknout
0
7
20:43
45:92
457:686
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
16
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B Sokol Chuchle
7:2
15:6
104:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubánek Miloš
1
Vejnović Saša (EU)
1
6:7
6:2
6:3
18
12
2
1
1
0
2.
Lacina Pavel
1
Verner Jan (H)
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Březina Richard
1
Beriša Hajriz
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Šota Petr (H)
1
Melicher Tomáš
1
6:2
1:6
3:6
10
14
1
2
0
1
5.
Kahl Jana
3
Šejvlová Petra
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Volfová Jolana
1
Kratěnová Zuzana
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Kubánek Miloš
Březina Richard
1
1
Janča Robert
Vejnović Saša (EU)
1
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
8.
Lacina Pavel
Novák Tomáš
1
1
Verner Jan (H)
Král David
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Volfová Jolana
Kahl Jana
1
3
Šejvlová Petra
Kratěnová Zuzana
1
1
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
               
104
68
15
6
7
2

Soupiska TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B

jméno
nar.
BH
1
Šimeček Jan
23.02.1959
1044
1
2
Kubánek Miloš
27.11.1961
1044
1
3
Lacina Pavel
29.08.1976
1044
1
4
Březina Richard
20.05.1970
1044
1
5
Novák Tomáš
23.05.1983
1044
1
6
Porkert Lukáš
16.03.1984
1044
1
7
Vychodil Matěj
24.08.1984
1044
1
8
Šota Petr (H)
11.11.1963
1044
1
21
Kahl Jana
07.10.1960
843
3
22
Volfová Jolana
15.06.1971
1030
1
23
Pauerová Milena
07.03.1956
1030
1
24
Březinová Světlana
27.09.1969
1030
1
25
Špicarová Ivana
19.08.1967
1030
1
Kapitán družstva TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Příjmení a jméno: Porkert Lukáš Ing.
Telefon: +420720036936
E-mail: lukasporkert@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Příjmení a jméno: Novák Tomáš
Telefon: +420703465489
E-mail: tomas.novak44@seznam.cz

Soupiska Sokol Chuchle

jméno
nar.
BH
1
Janča Robert
10.09.1972
1044
1
2
Vejnović Saša (EU)
22.08.1962
1044
1
3
Kratěna Ondřej
21.04.1977
1044
1
4
Verner Jan (H)
07.09.1976
1044
1
5
Král David
25.02.1977
1044
1
6
Beriša Hajriz
30.09.1985
1044
1
7
Melicher Tomáš
15.03.1994
1044
1
8
Rajtora Martin
17.10.1967
1044
1
21
Šejvlová Petra
18.11.1979
1030
1
22
Kratěnová Zuzana
08.05.1978
1030
1
23
Sovíková Květa
30.11.1962
1030
1
Kapitán družstva Sokol Chuchle
Příjmení a jméno: Janča Robert
Telefon: 606601283
E-mail: dz.ar@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Sokol Chuchle
Příjmení a jméno: Král David
Telefon: 603245698
E-mail: kral.da@seznam.cz