Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
7
0
45:18
96:42
692:454
14
2
Sportovní klub Žižkov Praha B
Tisknout
6
1
48:15
99:40
724:481
13
3
TC Pankrác B
Tisknout
4
3
39:24
85:54
611:555
11
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
3
28:35
63:74
576:618
11
5
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
3
4
28:35
65:75
594:606
10
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Tisknout
2
5
25:38
56:83
545:645
9
7
VŠSK MFF Praha
Tisknout
2
5
19:44
40:89
485:639
9
8
Sokol Chuchle
Tisknout
0
7
20:43
45:92
457:686
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
12
Sportovní klub Žižkov Praha B TJ Sokol Vršovice II.
4:5
9:12
83:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Černík Daniel
1
Svoboda Michal
3
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Kopf Václav (H)
1
Votápek Jakub
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Burianová Martina
4
Ksandrová Jana
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Dostálová Markéta (H)
1
Bláhová Eva
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Brajer Michal
1
Dvořák Radek
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
6.
Mach Ivo
1
Töpper David
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Burianová Martina
Dostálová Markéta (H)
4
1
Ksandrová Jana
Bláhová Eva
3
3
4:6
6:2
1:0
11
8
2
1
1
0
8.
Brajer Michal
Kopf Václav (H)
1
1
Svoboda Michal
Votápek Jakub
3
1
6:4
6:7
0:1
12
12
1
2
0
1
9.
Černík Daniel
Mach Ivo
1
1
Dvořák Radek
Töpper David
1
1
2:6
6:3
1:0
9
9
2
1
1
0
               
83
93
9
12
4
5

Soupiska Sportovní klub Žižkov Praha B

jméno
nar.
BH
1
Theier Radek
22.09.1987
635
4
2
Roth Lukáš
15.07.1981
1044
1
3
Vlček Pavel
05.05.1973
1044
1
4
Duda Adam (H)
28.10.2004
1044
1
5
Černík Daniel
14.05.1964
1044
1
6
Kopf Václav (H)
06.11.1971
1044
1
7
Brajer Michal
09.11.1965
1044
1
8
Ježek Vlastimil
21.05.1974
1044
1
9
Krůta Tomáš
09.02.1969
1044
1
10
Mach Ivo
26.04.1959
1044
1
11
Marvan Leoš
13.08.1963
1044
1
12
Fatka Petr
27.08.1998
1044
1
21
Burianová Martina
21.07.1991
620
4
22
Bečková Zuzana
15.05.1987
1030
1
23
Martincová Aneta
05.05.1999
1030
1
24
Dostálová Markéta (H)
10.09.2003
1030
1
25
Jandová Renata
16.03.1970
1030
1
26
Karolová Michaela
17.02.1970
1030
1
27
Krůtová Tereza
09.01.2002
1030
1
28
Růžičková Adéla (H)
07.09.1991
1030
1
Kapitán družstva Sportovní klub Žižkov Praha B
Příjmení a jméno: Ježek Vlastimil
Telefon: 606947157
E-mail: jezek.rehabilitace@volny.cz
Zástupce kapitána družstva Sportovní klub Žižkov Praha B
Příjmení a jméno: Theier Radek
Telefon: 777899616
E-mail: rtheier@seznam.cz

Soupiska TJ Sokol Vršovice II.

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Michal
12.09.1989
1021
3
2
Orálek Štěpán
20.08.1994
1044
1
3
Votápek Jakub
07.01.1987
1044
1
4
Dvořák Radek
14.12.1974
1044
1
5
Töpper David
18.11.1978
1044
1
6
Nový Boris
25.01.1963
1044
1
21
Ksandrová Jana
04.09.1968
843
3
22
Bláhová Eva
09.10.1978
973
3
23
Strejčovská Veronika
28.03.1983
1030
1
24
Fojtíková Aneta
21.11.1995
1030
1
25
Kalistová Anna (H)
03.01.2001
1030
1
26
Klímová Eliška (H)
22.05.2002
1030
1
Kapitán družstva TJ Sokol Vršovice II.
Příjmení a jméno: Svoboda Petr
Telefon: 737511044
E-mail: svoboda-michal@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Sokol Vršovice II.
Příjmení a jméno: Svoboda Michal
Telefon: 606792842
E-mail: svoboda-michal@seznam.cz