Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

14.LIGA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SKT Planá n.Luž. A
Tisknout
7
0
51:9
104:19
668:234
14
2
TK Pelhřimov A
Tisknout
6
1
53:10
108:28
697:292
13
3
LTC České Budějovice,z.s. A
Tisknout
5
2
36:27
78:55
583:458
12
4
LTC Tábor 1903 A
Tisknout
4
3
30:30
68:64
494:487
10
5
TK Písek
Tisknout
3
4
27:36
58:74
473:564
10
6
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
2
5
21:42
45:90
388:619
9
7
LTC Humpolec
Tisknout
1
6
21:42
44:88
388:584
8
8
TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu
Tisknout
0
7
10:53
24:111
268:721
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018
1
LTC Tábor 1903 B LTC Tábor 1903 A
4:5
8:13
66:95
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Písek TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu
6:3
13:6
96:56
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Pelhřimov A LTC České Budějovice,z.s. A
8:1
16:4
107:55
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Humpolec SKT Planá n.Luž. A
1:8
2:16
34:97
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018
5
SKT Planá n.Luž. A LTC Tábor 1903 B
8:1
16:3
104:31
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC České Budějovice,z.s. A LTC Humpolec
7:2
16:3
102:40
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu TK Pelhřimov A
0:9
0:18
10:108
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Tábor 1903 A TK Písek
8:1
16:2
105:51
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018
9
LTC Tábor 1903 B TK Písek
3:6
6:12
52:79
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pelhřimov A LTC Tábor 1903 A
7:2
15:7
96:55
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Humpolec TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu
8:1
17:2
111:26
Zápis o utkání - oficiální
12
SKT Planá n.Luž. A LTC České Budějovice,z.s. A
9:0
18:0
108:29
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018
13
LTC České Budějovice,z.s. A LTC Tábor 1903 B
7:2
15:5
103:68
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu SKT Planá n.Luž. A
1:8
2:17
33:106
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Tábor 1903 A LTC Humpolec
6:3
13:6
94:47
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Písek TK Pelhřimov A
1:8
4:17
40:112
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018
17
LTC Tábor 1903 B TK Pelhřimov A
0:9
0:18
12:108
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Humpolec TK Písek
3:6
6:13
59:87
Zápis o utkání - oficiální
19
SKT Planá n.Luž. A (s) LTC Tábor 1903 A
6:0
12:0
72:0
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC České Budějovice,z.s. A TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu
9:0
18:1
107:23
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018
21
TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu LTC Tábor 1903 B
3:6
6:13
59:90
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Tábor 1903 A LTC České Budějovice,z.s. A
2:7
4:14
42:94
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Písek SKT Planá n.Luž. A
3:6
6:12
50:87
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Pelhřimov A LTC Humpolec
9:0
18:0
109:26
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018
25
LTC Tábor 1903 B LTC Humpolec
5:4
10:10
69:71
Zápis o utkání - oficiální
26
SKT Planá n.Luž. A TK Pelhřimov A
6:3
13:6
94:57
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC České Budějovice,z.s. A TK Písek
5:4
11:8
93:70
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu LTC Tábor 1903 A
2:7
7:15
61:103
Zápis o utkání - oficiální