Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
7
0
47:16
96:38
683:446
14
2
LTC Sušice
Tisknout
5
2
40:23
84:50
607:496
12
3
TK Rokycany
Tisknout
5
2
35:28
77:67
620:596
12
4
TK Dýšina
Tisknout
4
3
33:30
74:68
627:592
11
5
Sokol Nepomuk A
Tisknout
3
4
24:39
56:86
556:675
10
6
LTK Klatovy B
Tisknout
2
5
29:34
66:72
557:568
9
7
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
2
5
24:39
54:87
495:621
9
8
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
0
7
20:43
52:91
502:653
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018
25
Sokol Plzeň Doudlevce A TK Škoda Plzeň C
7:2
14:6
97:64
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Barchánek Radim
4
Vavřík Roman
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Šmucler Radek
4
Zummer Michael
1
4:6
6:3
6:2
16
11
2
1
1
0
3.
Gosler Karel
3
Zummer Marek
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Růžička Jiří
1
Bek Milan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Beránková Julie
1
Lisecová Michaela
3
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Kovářová Martina (H)
1
Sedláčková Michaela
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Švíková Eva
Kovářová Martina (H)
9
1
Lisecová Michaela
Sedláčková Michaela
3
1
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
8.
Barchánek Radim
Gosler Karel
4
3
Vavřík Roman
Zummer Marek
1
1
2:6
6:1
1:0
9
7
2
1
1
0
9.
Šmucler Radek
Růžička Jiří
4
1
Zummer Michael
Makovec Radek
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
               
97
64
14
6
7
2

Soupiska Sokol Plzeň Doudlevce A

jméno
nar.
BH
1
Barchánek Radim
06.02.1970
670
4
2
Šmucler Radek
29.03.1977
690
4
3
Gosler Karel
30.01.1975
803
3
4
Valeš Daniel
29.10.1975
639
4
5
Růžička Jiří
22.04.1965
1035
1
6
Rokyta Pavel
13.03.1967
1035
1
7
Jahl Robert
16.01.1965
1035
1
8
Hradecký Libor
24.02.1965
1035
1
9
Lukšík David
15.04.1975
1035
1
21
Švíková Eva
01.02.1983
284
9
22
Hollerová Jana
27.05.1987
651
4
23
Beránková Julie
06.11.2001
1031
1
24
Vlčková Tereza
01.05.2002
1031
1
25
Kovářová Martina (H)
16.08.1981
1031
1
26
Chvojková Tereza (H)
28.03.1980
1031
1

Soupiska TK Škoda Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Vavřík Roman
20.12.2001
1035
1
2
Makovec Radek
25.02.2001
1035
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1035
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1035
1
5
Zummer Marek
03.07.1992
1035
1
6
Kraft Jaroslav
27.06.1995
1035
1
7
Staněk Pavel
30.09.1976
1035
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1035
1
9
Flídr Jan
08.05.2002
1035
1
10
Miller David
23.06.2002
1035
1
11
Banýr Lukáš
20.05.2003
1035
1
21
Týnovská Veronika
26.09.2000
425
6
22
Kopačková Veronika
19.04.1985
373
6
23
Lisecová Michaela
23.11.1989
759
3
24
Sedláčková Michaela
26.03.1993
1031
1
25
Vetráková Aneta
25.12.2003
1031
1
26
Kováříková Martina
10.03.1979
1031
1
27
Nová Natálie (H)
13.09.2000
1031
1