Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
01.05.2018
7
TC Ostrava Nová Ves TK ARBREX-OSTRAVA
0:9
1:18
54:116
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Křivý Martin
1
Osyčka Jaromír
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Pleva Karel
1
Šebesta Pavel
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
3.
Michalczyková Sára
1
Lyčková Miroslava
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Šeděnková Sára
1
Lyčková Natálie
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Šťastný Mirko
1
Folta Robin
1
5:7
6:4
1:6
12
17
1
2
0
1
6.
Juřina Tomáš
1
Palička David
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
7.
Křivý Martin
Pleva Karel
1
1
Osyčka Jaromír
Šebesta Pavel
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
8.
Šťastný Mirko
Juřina Tomáš
1
1
Folta Robin
Palička David
1
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Michalczyková Sára
Šeděnková Sára
1
1
Lyčková Miroslava
Lyčková Natálie
4
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
54
116
1
18
0
9

Soupiska TC Ostrava Nová Ves

jméno
nar.
BH
1
Tichý David (H)
20.09.1972
1035
1
2
Křivý Martin
20.09.1975
1035
1
3
Pleva Karel
14.06.1974
1035
1
4
Šťastný Mirko
23.07.1962
1035
1
5
Juřina Tomáš
26.02.1975
1035
1
6
Horáček Matyáš
16.03.2003
1035
1
7
Olša Michal
10.03.2005
1035
1
8
Šrubař Adam
25.11.2005
1035
1
21
Dudková Nikol
21.02.2005
1031
1
22
Michalczyková Sára
10.02.2005
1031
1
23
Šeděnková Sára
06.04.2005
1031
1

Soupiska TK ARBREX-OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Osyčka Jaromír
14.03.1982
1035
1
2
Šebesta Pavel
25.09.1973
1035
1
3
Folta Robin
06.11.1985
1035
1
4
Palička David
10.04.1984
1035
1
5
Šebesta Milan
23.05.1977
1035
1
6
Vyhlídal Jan
24.12.1987
1035
1
7
Myška Vojtěch
14.02.1989
1035
1
8
Majerek Michal
21.02.2004
1035
1
21
Lyčková Miroslava
07.12.1977
699
4
22
Lyčková Natálie
05.05.2003
1031
1
23
Pustková Dagmar
07.02.1975
1031
1