Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
9
30.06.2018
43
TJ TO Sokol Stará Bělá B TK ARBREX-OSTRAVA
7:2
16:5
104:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sýkora Marek
1
Osyčka Jaromír
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Holaň Marek
1
Folta Robin
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Priesolová Julie
3
Lyčková Miroslava
4
6:2
3:6
1:6
10
14
1
2
0
1
4.
Břežná Barbara
3
Lyčková Natálie
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
5.
Sekula David
1
Šebesta Milan
1
6:3
4:4
 
12
7
2
0
1
0
6.
Němeček Tomáš
1
Vyhlídal Jan
1
6:3
1:6
6:3
13
12
2
1
1
0
7.
Priesolová Julie
Břežná Barbara
3
3
Lyčková Miroslava
Lyčková Natálie
4
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Holaň Marek
Sekula David
1
1
Osyčka Jaromír
Folta Robin
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
9.
Němeček Tomáš
Sýkora Marek
1
1
Vyhlídal Jan
Palička David
1
1
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
               
104
65
16
5
7
2

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá B

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Marek
29.07.1997
1035
1
2
Holaň Marek
13.04.1995
1035
1
3
Sekula David
08.11.1994
1035
1
4
Němeček Tomáš
14.08.1996
1035
1
5
Břežný Jiří
26.01.2000
1035
1
6
Pešat Pavel
18.05.1963
1035
1
7
Horák Radim
07.05.2000
1035
1
8
Žemla Jakub
03.07.2000
1035
1
9
Galajda Šimon
05.12.2000
1035
1
21
Priesolová Julie
16.11.2001
759
3
22
Břežná Barbara
17.12.1992
794
3
23
Bodnárová Kristýna
03.12.1997
1031
1
24
Pešatová Marie
05.02.2003
1031
1
25
Mecová Kristýna (H)
05.09.2003
1031
1
26
Fialová Nikola (H)
24.06.2000
1031
1
27
Štveráková Terezie
21.03.2006
1031
1
28
Balášová Kateřina
13.02.2005
1031
1

Soupiska TK ARBREX-OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Osyčka Jaromír
14.03.1982
1035
1
2
Šebesta Pavel
25.09.1973
1035
1
3
Folta Robin
06.11.1985
1035
1
4
Palička David
10.04.1984
1035
1
5
Šebesta Milan
23.05.1977
1035
1
6
Vyhlídal Jan
24.12.1987
1035
1
7
Myška Vojtěch
14.02.1989
1035
1
8
Majerek Michal
21.02.2004
1035
1
21
Lyčková Miroslava
07.12.1977
699
4
22
Lyčková Natálie
05.05.2003
1031
1
23
Pustková Dagmar
07.02.1975
1031
1