Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
16.06.2018
33
TO VOKD Ostrava-Poruba TK Hlučín B
5:4
11:9
94:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sedlář Vladimír
1
Pchálek Šimon
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Vodička Martin
1
Chrobák Arnošt
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Návratová Barbora
1
Kusáková Tereza
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Návratova Martina
1
Kráčmarová Aneta
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Kroupa Ondřej
1
Burda Jiří
1
6:3
3:6
6:4
15
13
2
1
1
0
6.
Res Richard
1
Burda Jan
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
7.
Sedlář Vladimír
Res Richard
1
1
Pchálek Šimon
Chrobák Arnošt
1
1
4:6
6:4
0:1
10
11
1
2
0
1
8.
Kroupa Ondřej
Vodička Martin
1
1
Burda Jiří
Burda Jan
1
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
9.
Návratová Barbora
Návratova Martina
1
1
Kusáková Tereza
Kráčmarová Aneta
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
94
92
11
9
5
4

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Zháněl Marek
02.11.1986
1035
1
2
Sedlář Vladimír
21.01.1983
1035
1
3
Vodička Martin
10.11.1990
1035
1
4
Kroupa Ondřej
24.04.1987
1035
1
5
Res Richard
25.01.2002
1035
1
6
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1035
1
7
Res Oldřich
06.06.1973
1035
1
21
Kuropčáková Klára (H)
25.12.2003
1031
1
22
Satková Tereza
05.08.1989
1031
1
23
Pivodová Marika
16.02.1991
1031
1
24
Návratová Barbora
10.03.1996
1031
1
25
Návratova Martina
03.03.1999
1031
1
26
Stupkova ELiska
21.12.2005
1031
1

Soupiska TK Hlučín B

jméno
nar.
BH
1
Pchálek Šimon
05.02.1999
1035
1
2
Chrobák Arnošt
23.06.1999
1035
1
3
Burda Jiří
14.11.2001
1035
1
4
Glumbík Martin
26.10.1999
1035
1
5
Reiský Vojtěch
17.07.2002
1035
1
6
Burda Jan
03.11.1997
1035
1
7
Wanderburg Pavel
30.08.2004
1035
1
8
Reiský Štěpán
18.04.2004
1035
1
21
Kusáková Tereza
03.07.2001
1031
1
22
Kráčmarová Aneta
15.07.2000
1031
1
23
Pchálková Aneta
15.05.2002
1031
1
24
Černocká Kateřina
12.03.2001
1031
1