Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
09.06.2018
27
TK ARBREX-OSTRAVA TK Slavia Orlová C
9:0
18:1
118:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Osyčka Jaromír
1
Rašík Jakub
1
6:4
5:7
6:4
17
15
2
1
1
0
2.
Šebesta Pavel
1
Hašek Ondřej
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Lyčková Miroslava
4
Schirmerová Terezie
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Lyčková Natálie
1
Pokorná Kristýna
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Folta Robin
1
Hašek Jan
1
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
6.
Šebesta Milan
1
Hok Lukáš
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Osyčka Jaromír
Šebesta Pavel
1
1
Rašík Jakub
Hok Lukáš
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Folta Robin
Šebesta Milan
1
1
Hašek Ondřej
Hašek Jan
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
9.
Lyčková Miroslava
Lyčková Natálie
4
1
Schirmerová Terezie
Pokorná Kristýna
1
1
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
               
118
82
18
1
9
0

Soupiska TK ARBREX-OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Osyčka Jaromír
14.03.1982
1035
1
2
Šebesta Pavel
25.09.1973
1035
1
3
Folta Robin
06.11.1985
1035
1
4
Palička David
10.04.1984
1035
1
5
Šebesta Milan
23.05.1977
1035
1
6
Vyhlídal Jan
24.12.1987
1035
1
7
Myška Vojtěch
14.02.1989
1035
1
8
Majerek Michal
21.02.2004
1035
1
21
Lyčková Miroslava
07.12.1977
699
4
22
Lyčková Natálie
05.05.2003
1031
1
23
Pustková Dagmar
07.02.1975
1031
1

Soupiska TK Slavia Orlová C

jméno
nar.
BH
1
Rašík Jakub
30.07.1986
1035
1
2
Hovorka Tomáš
05.04.1992
1035
1
3
Kniezek Rostislav
01.06.1980
1035
1
4
Kunčický Radek
06.01.1992
1035
1
5
Gemmel Robert
11.09.1989
1035
1
6
Hašek Ondřej
12.03.2000
1035
1
7
Hašek Jan
18.09.1971
1035
1
8
Dudzik Bohuslav
09.09.1968
1035
1
9
Kubáň Pavel
05.03.2004
1035
1
10
Kubatko Dominik
29.03.2005
1035
1
11
Hok Lukáš
17.08.2004
1035
1
21
Müllerová Nikol
14.06.1992
1031
1
22
Schirmerová Terezie
15.12.2002
1031
1
23
Mujevičová Maja
06.04.1998
1031
1
24
Pokorná Kristýna
18.10.2001
1031
1
25
Tokářová Terezie
30.10.2005
1031
1