Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
26.05.2018
22
TO VOKD Ostrava-Poruba SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
4:5
10:13
100:120
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sedlář Vladimír
1
Klemens Filip (H)
1
6:4
4:6
2:6
12
16
1
2
0
1
2.
Vodička Martin
1
Mutina Tomáš
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Kuropčáková Klára (H)
1
Ondrášková Nikola
1
6:2
4:6
7:5
17
13
2
1
1
0
4.
Pivodová Marika
1
Kubinová Drahomíra
1
6:7
6:4
6:4
18
15
2
1
1
0
5.
Res Richard
1
Valigůra Radim
1
4:6
7:6
3:6
14
18
1
2
0
1
6.
Res Oldřich
1
Čása Libor
1
6:4
3:6
6:3
15
13
2
1
1
0
7.
Sedlář Vladimír
Vodička Martin
1
1
Mutina Tomáš
Klemens Filip (H)
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Res Richard
Res Oldřich
1
1
Čása Libor
Valigůra Radim
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Kuropčáková Klára (H)
Pivodová Marika
1
1
Ondrášková Nikola
Kubinová Drahomíra
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
100
120
10
13
4
5

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Zháněl Marek
02.11.1986
1035
1
2
Sedlář Vladimír
21.01.1983
1035
1
3
Vodička Martin
10.11.1990
1035
1
4
Kroupa Ondřej
24.04.1987
1035
1
5
Res Richard
25.01.2002
1035
1
6
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1035
1
7
Res Oldřich
06.06.1973
1035
1
21
Kuropčáková Klára (H)
25.12.2003
1031
1
22
Satková Tereza
05.08.1989
1031
1
23
Pivodová Marika
16.02.1991
1031
1
24
Návratová Barbora
10.03.1996
1031
1
25
Návratova Martina
03.03.1999
1031
1
26
Stupkova ELiska
21.12.2005
1031
1

Soupiska SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Klemens Filip (H)
13.08.2003
1035
1
2
Mutina Tomáš
08.01.1979
1035
1
3
Kobr Tomáš
03.05.1989
1035
1
4
Valigůra Radim
16.04.1976
1035
1
5
Čása Libor
25.04.1964
1035
1
6
Kačerovský Antonín
06.06.1978
1035
1
7
Kubina Pavel
18.01.1981
1035
1
8
Valigůra Vojtěch
20.08.2004
1035
1
21
Ondrášková Nikola
10.05.2000
1031
1
22
Kubinová Drahomíra
24.02.2003
1031
1
23
Zátorská Eliška
15.12.2006
1031
1