Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2018
2
TK Slavia Orlová C TO VOKD Ostrava-Poruba
7:2
15:4
112:39
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gemmel Robert
1
Vodička Martin
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Hašek Ondřej
1
Kroupa Ondřej
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Müllerová Nikol
1
Návratova Martina
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Schirmerová Terezie
1
Stupkova ELiska
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Hašek Jan
1
Res Richard
1
6:2
4:6
6:7
16
15
1
2
0
1
6.
Dudzik Bohuslav
1
Tuhovčák Matěj
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
7.
Müllerová Nikol
Schirmerová Terezie
1
1
Návratova Martina
Stupkova ELiska
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Gemmel Robert
Hašek Ondřej
1
1
Kroupa Ondřej
Res Richard
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
9.
Hašek Jan
Dudzik Bohuslav
1
1
Vodička Martin
Tuhovčák Matěj
1
1
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
               
112
39
15
4
7
2

Soupiska TK Slavia Orlová C

jméno
nar.
BH
1
Rašík Jakub
30.07.1986
1035
1
2
Hovorka Tomáš
05.04.1992
1035
1
3
Kniezek Rostislav
01.06.1980
1035
1
4
Kunčický Radek
06.01.1992
1035
1
5
Gemmel Robert
11.09.1989
1035
1
6
Hašek Ondřej
12.03.2000
1035
1
7
Hašek Jan
18.09.1971
1035
1
8
Dudzik Bohuslav
09.09.1968
1035
1
9
Kubáň Pavel
05.03.2004
1035
1
10
Kubatko Dominik
29.03.2005
1035
1
11
Hok Lukáš
17.08.2004
1035
1
21
Müllerová Nikol
14.06.1992
1031
1
22
Schirmerová Terezie
15.12.2002
1031
1
23
Mujevičová Maja
06.04.1998
1031
1
24
Pokorná Kristýna
18.10.2001
1031
1
25
Tokářová Terezie
30.10.2005
1031
1

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Zháněl Marek
02.11.1986
1035
1
2
Sedlář Vladimír
21.01.1983
1035
1
3
Vodička Martin
10.11.1990
1035
1
4
Kroupa Ondřej
24.04.1987
1035
1
5
Res Richard
25.01.2002
1035
1
6
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1035
1
7
Res Oldřich
06.06.1973
1035
1
21
Kuropčáková Klára (H)
25.12.2003
1031
1
22
Satková Tereza
05.08.1989
1031
1
23
Pivodová Marika
16.02.1991
1031
1
24
Návratová Barbora
10.03.1996
1031
1
25
Návratova Martina
03.03.1999
1031
1
26
Stupkova ELiska
21.12.2005
1031
1