Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
01.05.2018
10
TO VOKD Ostrava-Poruba TK TENNISPOINT FM B
3:6
7:13
74:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zháněl Marek
1
Pala Jakub (EU)
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Sedlář Vladimír
1
Pacák Marek
1
6:0
1:6
6:3
13
9
2
1
1
0
3.
Satková Tereza
1
Poláchová Adéla
1
6:0
5:7
3:6
14
13
1
2
0
1
4.
Návratová Barbora
1
Chromcová Adéla
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kroupa Ondřej
1
Rusňák Vojtěch
1
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
6.
Res Richard
1
Votápka Marek
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Zháněl Marek
Kroupa Ondřej
1
1
Pala Jakub (EU)
Rusňák Vojtěch
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Res Richard
Sedlář Vladimír
1
1
Pacák Marek
Votápka Marek
1
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
9.
Satková Tereza
Návratová Barbora
1
1
Poláchová Adéla
Chromcová Adéla
1
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
74
94
7
13
3
6

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Zháněl Marek
02.11.1986
1035
1
2
Sedlář Vladimír
21.01.1983
1035
1
3
Vodička Martin
10.11.1990
1035
1
4
Kroupa Ondřej
24.04.1987
1035
1
5
Res Richard
25.01.2002
1035
1
6
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1035
1
7
Res Oldřich
06.06.1973
1035
1
21
Kuropčáková Klára (H)
25.12.2003
1031
1
22
Satková Tereza
05.08.1989
1031
1
23
Pivodová Marika
16.02.1991
1031
1
24
Návratová Barbora
10.03.1996
1031
1
25
Návratova Martina
03.03.1999
1031
1
26
Stupkova ELiska
21.12.2005
1031
1

Soupiska TK TENNISPOINT FM B

jméno
nar.
BH
1
Pala Jakub (EU)
04.06.2001
1035
1
2
Pacák Marek
20.03.2001
1035
1
3
Verčík Ivo (EU)
19.12.2003
1035
1
4
Rusňák Vojtěch
07.11.2001
1035
1
5
Votápka Marek
03.05.2002
1035
1
6
Vavrečka Adam
21.04.2001
1035
1
7
Konečný David
29.05.2003
1035
1
8
Jursa Dominik
30.03.2003
1035
1
9
Žák Marek
14.07.2002
1035
1
10
Polách Vítězslav
09.01.2003
1035
1
11
Konštacký Jan
28.08.2000
1035
1
12
Nepožitek Lukáš
29.04.2005
1035
1
21
Fialová Ema
25.06.2001
731
3
22
Gajdošíková Adéla
28.07.2001
1031
1
23
Poláchová Adéla
01.11.2000
1031
1
24
Chromcová Adéla
31.07.2006
1031
1
25
Dedková Nela
21.03.2004
1031
1
26
Kubačáková Laura
11.06.2004
1031
1
27
Hejčíková Sára
19.04.2004
1031
1
28
Kučová Marta Anna
29.01.2004
1031
1