Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2018
1
TK TENNISPOINT FM B
0:0
 
 
 
2
TK Slavia Orlová C TO VOKD Ostrava-Poruba
7:2
15:4
112:39
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Baník Ostrava OKD TJ TO Sokol Stará Bělá B
1:8
5:17
47:106
Zápis o utkání - oficiální
4
TK ARBREX-OSTRAVA SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
6:3
13:7
95:70
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Hlučín B TC Ostrava Nová Ves
4:5
8:10
73:82
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2018
6
TK Hlučín B
0:0
 
 
 
7
TC Ostrava Nová Ves TK ARBREX-OSTRAVA
0:9
1:18
54:116
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Baník Ostrava OKD
6:3
12:8
95:83
Zápis o utkání - oficiální
9
TJ TO Sokol Stará Bělá B TK Slavia Orlová C
1:8
2:17
52:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TO VOKD Ostrava-Poruba TK TENNISPOINT FM B
3:6
7:13
74:94
Zápis o utkání - oficiální
3
05.05.2018
11
TO VOKD Ostrava-Poruba
0:0
 
 
 
12
TK TENNISPOINT FM B TJ TO Sokol Stará Bělá B
4:5
8:11
75:82
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Slavia Orlová C SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
7:2
15:4
100:55
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves
4:5
8:11
67:87
Zápis o utkání - oficiální
15
TK ARBREX-OSTRAVA TK Hlučín B
8:1
17:4
113:59
Zápis o utkání - oficiální
4
19.05.2018
16
TK ARBREX-OSTRAVA
0:0
 
 
 
17
TK Hlučín B TJ Baník Ostrava OKD
4:5
9:12
93:93
Zápis o utkání - oficiální
18
TC Ostrava Nová Ves TK Slavia Orlová C
2:7
8:16
97:124
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK TENNISPOINT FM B
6:3
12:6
83:56
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ TO Sokol Stará Bělá B TO VOKD Ostrava-Poruba
6:3
14:8
99:74
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2018
21
TJ TO Sokol Stará Bělá B
0:0
 
 
 
22
TO VOKD Ostrava-Poruba SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
4:5
10:13
100:120
Zápis o utkání - oficiální
23
TK TENNISPOINT FM B TC Ostrava Nová Ves
5:4
11:8
83:78
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Slavia Orlová C TK Hlučín B
9:0
18:1
111:47
Zápis o utkání - oficiální
25
TJ Baník Ostrava OKD TK ARBREX-OSTRAVA
2:7
4:14
67:94
Zápis o utkání - oficiální
6
09.06.2018
26
TJ Baník Ostrava OKD
0:0
 
 
 
27
TK ARBREX-OSTRAVA TK Slavia Orlová C
9:0
18:1
118:82
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Hlučín B TK TENNISPOINT FM B
3:6
6:12
59:86
Zápis o utkání - oficiální
29
TC Ostrava Nová Ves TO VOKD Ostrava-Poruba
3:6
7:13
90:98
Zápis o utkání - oficiální
30
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá B
4:5
9:11
85:94
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2018
31
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0:0
 
 
 
32
TJ TO Sokol Stará Bělá B TC Ostrava Nová Ves
5:4
11:9
87:83
Zápis o utkání - oficiální
33
TO VOKD Ostrava-Poruba TK Hlučín B
5:4
11:9
94:92
Zápis o utkání - oficiální
34
TK TENNISPOINT FM B TK ARBREX-OSTRAVA
2:7
5:14
69:100
Zápis o utkání - oficiální
35
TK Slavia Orlová C TJ Baník Ostrava OKD
7:2
14:4
96:42
Zápis o utkání - oficiální
8
23.06.2018
36
TK Slavia Orlová C
0:0
 
 
 
37
TJ Baník Ostrava OKD TK TENNISPOINT FM B
3:6
7:12
71:91
Zápis o utkání - oficiální
38
TK ARBREX-OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba
9:0
18:0
112:61
Zápis o utkání - oficiální
39
TK Hlučín B TJ TO Sokol Stará Bělá B
1:8
3:17
58:115
Zápis o utkání - oficiální
40
TC Ostrava Nová Ves SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
4:5
8:12
77:85
Zápis o utkání - oficiální
9
30.06.2018
41
TC Ostrava Nová Ves
0:0
 
 
 
42
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín B
4:5
9:10
88:94
Zápis o utkání - oficiální
43
TJ TO Sokol Stará Bělá B TK ARBREX-OSTRAVA
7:2
16:5
104:65
Zápis o utkání - oficiální
44
TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Baník Ostrava OKD
1:8
4:16
57:110
Zápis o utkání - oficiální
45
TK TENNISPOINT FM B TK Slavia Orlová C
4:5
9:11
84:102
Zápis o utkání - oficiální