Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

DA3C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Kamenice
Tisknout
6
0
42:12
86:28
588:349
12
2
Tenis Libochovice B
Tisknout
5
1
35:19
75:47
589:455
11
3
TO Staré Splavy
Tisknout
4
2
37:17
74:39
555:408
10
4
ASK Lovosice
Tisknout
3
3
25:29
55:63
500:515
9
5
SK Štětí B
Tisknout
2
4
26:28
61:59
507:515
8
6
TK SLOVANKA Č. Lípa
Tisknout
2
4
23:31
56:67
502:551
8
7
TJ Sokol Třebenice
Tisknout
2
4
21:33
47:71
455:558
8
8
TJ Sokol Budyně n.Ohř.
Tisknout
0
6
7:47
18:98
304:649
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
SK Štětí B TK SLOVANKA Č. Lípa
7:2
16:6
112:79
Zápis o utkání - oficiální
2
ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice
6:3
13:7
100:72
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Budyně n.Ohř. Tenis Libochovice B
2:7
5:16
67:114
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Kamenice TO Staré Splavy
5:4
11:8
80:70
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
TK SLOVANKA Č. Lípa TK Česká Kamenice
1:8
5:17
72:123
Zápis o utkání - oficiální
6
TO Staré Splavy TJ Sokol Budyně n.Ohř.
8:1
16:2
103:51
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Libochovice B ASK Lovosice
7:2
14:6
96:71
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Sokol Třebenice SK Štětí B
5:4
10:10
88:82
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TJ Sokol Třebenice TK SLOVANKA Č. Lípa
4:5
9:12
97:98
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Štětí B Tenis Libochovice B
3:6
9:13
89:109
Zápis o utkání - oficiální
11
ASK Lovosice TO Staré Splavy
2:7
5:14
69:105
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Budyně n.Ohř. TK Česká Kamenice
0:9
0:18
26:110
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Sokol Budyně n.Ohř.
9:0
18:1
111:39
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Česká Kamenice ASK Lovosice
6:3
12:6
88:72
Zápis o utkání - oficiální
15
TO Staré Splavy SK Štětí B
7:2
14:5
99:61
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Libochovice B TJ Sokol Třebenice
7:2
14:6
105:67
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
Tenis Libochovice B TK SLOVANKA Č. Lípa
6:3
12:7
91:59
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Sokol Třebenice TO Staré Splavy
5:4
10:8
73:76
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Štětí B TK Česká Kamenice
2:7
4:14
51:90
Zápis o utkání - oficiální
20
ASK Lovosice TJ Sokol Budyně n.Ohř.
6:3
13:8
99:71
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
TK SLOVANKA Č. Lípa ASK Lovosice
3:6
8:12
83:89
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí B
1:8
2:17
50:112
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Česká Kamenice TJ Sokol Třebenice
7:2
14:5
97:58
Zápis o utkání - oficiální
24
TO Staré Splavy Tenis Libochovice B
7:2
14:6
102:74
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018
25
TO Staré Splavy TK SLOVANKA Č. Lípa
0:0
 
 
 
26
Tenis Libochovice B TK Česká Kamenice
0:0
 
 
 
27
TJ Sokol Třebenice TJ Sokol Budyně n.Ohř.
0:0
 
 
 
28
SK Štětí B ASK Lovosice
0:0