Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

DA3C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Kamenice
Tisknout
7
0
48:15
98:34
681:422
14
2
TO Staré Splavy
Tisknout
5
2
43:20
87:46
662:494
12
3
Tenis Libochovice B
Tisknout
5
2
38:25
81:59
662:548
12
4
SK Štětí B
Tisknout
3
4
33:30
76:63
609:581
10
5
TJ Sokol Třebenice
Tisknout
3
4
30:33
65:71
563:594
10
6
ASK Lovosice
Tisknout
3
4
27:36
59:78
566:617
10
7
TK SLOVANKA Č. Lípa
Tisknout
2
5
26:37
63:80
588:658
9
8
TJ Sokol Budyně n.Ohř.
Tisknout
0
7
7:56
18:116
340:757
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
SK Štětí B TK SLOVANKA Č. Lípa
7:2
16:6
112:79
Zápis o utkání - oficiální
2
ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice
6:3
13:7
100:72
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Budyně n.Ohř. Tenis Libochovice B
2:7
5:16
67:114
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Kamenice TO Staré Splavy
5:4
11:8
80:70
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
TK SLOVANKA Č. Lípa TK Česká Kamenice
1:8
5:17
72:123
Zápis o utkání - oficiální
6
TO Staré Splavy TJ Sokol Budyně n.Ohř.
8:1
16:2
103:51
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Libochovice B ASK Lovosice
7:2
14:6
96:71
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Sokol Třebenice SK Štětí B
5:4
10:10
88:82
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TJ Sokol Třebenice TK SLOVANKA Č. Lípa
4:5
9:12
97:98
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Štětí B Tenis Libochovice B
3:6
9:13
89:109
Zápis o utkání - oficiální
11
ASK Lovosice TO Staré Splavy
2:7
5:14
69:105
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Budyně n.Ohř. TK Česká Kamenice
0:9
0:18
26:110
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Sokol Budyně n.Ohř.
9:0
18:1
111:39
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Česká Kamenice ASK Lovosice
6:3
12:6
88:72
Zápis o utkání - oficiální
15
TO Staré Splavy SK Štětí B
7:2
14:5
99:61
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Libochovice B TJ Sokol Třebenice
7:2
14:6
105:67
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
Tenis Libochovice B TK SLOVANKA Č. Lípa
6:3
12:7
91:59
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Sokol Třebenice TO Staré Splavy
5:4
10:8
73:76
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Štětí B TK Česká Kamenice
2:7
4:14
51:90
Zápis o utkání - oficiální
20
ASK Lovosice TJ Sokol Budyně n.Ohř.
6:3
13:8
99:71
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
TK SLOVANKA Č. Lípa ASK Lovosice
3:6
8:12
83:89
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí B
1:8
2:17
50:112
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Česká Kamenice TJ Sokol Třebenice
7:2
14:5
97:58
Zápis o utkání - oficiální
24
TO Staré Splavy Tenis Libochovice B
7:2
14:6
102:74
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018
25
TO Staré Splavy TK SLOVANKA Č. Lípa
6:3
13:7
107:86
Zápis o utkání - oficiální
26
Tenis Libochovice B TK Česká Kamenice
3:6
6:12
73:93
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Sokol Třebenice TJ Sokol Budyně n.Ohř.
9:0
18:0
108:36
Zápis o utkání - oficiální
28
SK Štětí B ASK Lovosice
7:2
15:4
102:66
Zápis o utkání - oficiální