Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n.Labem
Tisknout
5
0
33:12
68:28
486:313
10
2
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
0
30:15
62:35
481:363
10
3
TK Krásné Březno A
Tisknout
4
1
28:17
58:39
465:375
9
4
TJ Chlumec-Tenis
Tisknout
2
3
21:24
47:50
433:434
7
5
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
1
4
13:32
29:67
321:498
6
6
TK Jirkov
Tisknout
1
3
20:16
43:36
367:350
5
7
TK Roudnice n.L.
Tisknout
1
3
14:22
33:47
330:393
5
8
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
0
5
12:33
32:70
356:513
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
TK Krásné Březno A TK Ústí n.Labem
3:6
7:12
76:98
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Severní Terasa A TK Roudnice n.L.
6:3
13:7
102:84
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Evženie Klášterec n/O SK Tenis Duchcov B
6:3
12:9
87:89
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Chlumec-Tenis TK Jirkov
5:4
11:9
107:90
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
TK Ústí n.Labem TJ Chlumec-Tenis
5:4
11:9
86:71
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Jirkov TK Evženie Klášterec n/O
8:1
16:4
110:66
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Tenis Duchcov B TK Severní Terasa A
2:7
6:14
65:108
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Roudnice n.L. TK Krásné Březno A
3:6
6:12
63:90
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TK Roudnice n.L. TK Ústí n.Labem
1:8
4:16
55:108
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Krásné Březno A SK Tenis Duchcov B
8:1
17:3
105:43
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Severní Terasa A TK Jirkov
5:4
11:8
89:78
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Evženie Klášterec n/O TJ Chlumec-Tenis
2:7
4:14
59:101
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
TK Ústí n.Labem TK Evženie Klášterec n/O
9:0
18:0
109:45
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Chlumec-Tenis TK Severní Terasa A
2:7
5:14
72:93
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Jirkov TK Krásné Březno A
4:5
10:10
89:88
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Tenis Duchcov B TK Roudnice n.L.
2:7
6:16
93:128
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
SK Tenis Duchcov B TK Ústí n.Labem
4:5
8:11
66:85
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Roudnice n.L. TK Jirkov
0:0
 
 
 
19
TK Krásné Březno A TJ Chlumec-Tenis
6:3
12:8
106:82
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Severní Terasa A TK Evženie Klášterec n/O
5:4
10:9
89:64
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
TK Ústí n.Labem TK Severní Terasa A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TK Evženie Klášterec n/O TK Krásné Březno A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TJ Chlumec-Tenis TK Roudnice n.L.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Jirkov SK Tenis Duchcov B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
23.6.2018
25
TK Jirkov TK Ústí n.Labem
0:0
 
 
 
26
SK Tenis Duchcov B TJ Chlumec-Tenis
0:0
 
 
 
27
TK Roudnice n.L. TK Evženie Klášterec n/O
0:0
 
 
 
28
TK Krásné Březno A TK Severní Terasa A
0:0