Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

14. IV.TŔÍDA sk.FA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Kunovice
Tisknout
5
0
29:16
62:34
459:335
10
2
TC Bajda Kroměříž B
Tisknout
4
1
38:7
76:14
492:143
9
3
Sokol Lanžhot B
Tisknout
3
2
31:14
64:31
453:314
8
4
TENIS SLOVÁCKO z.s. C
Tisknout
4
1
30:15
62:31
418:327
8
5
Slovan Hodonín
Tisknout
2
3
26:19
55:40
452:356
7
6
DTJ Květná-tenisový klub
Tisknout
1
4
12:33
25:70
252:494
5
7
TK Fatra Napajedla B
Tisknout
1
4
9:36
19:74
242:501
5
8
T.J. Sokol Bojkovice
Tisknout
0
5
5:40
13:82
242:540
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
DTJ Květná-tenisový klub TC Bajda Kroměříž B
2:7
4:14
44:98
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Lanžhot B TK Kunovice
4:5
9:10
70:82
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Fatra Napajedla B T.J. Sokol Bojkovice
7:2
15:5
109:65
Zápis o utkání - oficiální
4
TENIS SLOVÁCKO z.s. C Slovan Hodonín
9:0
18:1
118:59
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
TC Bajda Kroměříž B (s) TENIS SLOVÁCKO z.s. C
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
6
Slovan Hodonín TK Fatra Napajedla B
9:0
18:0
113:56
Zápis o utkání - oficiální
7
T.J. Sokol Bojkovice Sokol Lanžhot B
0:9
1:18
38:112
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Kunovice DTJ Květná-tenisový klub
5:4
13:8
104:73
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TK Kunovice TC Bajda Kroměříž B
5:4
10:8
73:70
Zápis o utkání - oficiální
10
DTJ Květná-tenisový klub T.J. Sokol Bojkovice
6:3
13:7
102:76
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Lanžhot B Slovan Hodonín
5:4
11:9
91:87
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Fatra Napajedla B TENIS SLOVÁCKO z.s. C
2:7
4:15
55:107
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
TC Bajda Kroměříž B (s) TK Fatra Napajedla B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
14
TENIS SLOVÁCKO z.s. C Sokol Lanžhot B
5:4
11:8
85:72
Zápis o utkání - oficiální
15
Slovan Hodonín (s) DTJ Květná-tenisový klub
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
16
T.J. Sokol Bojkovice TK Kunovice
0:9
0:18
37:109
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
T.J. Sokol Bojkovice TC Bajda Kroměříž B
0:9
0:18
26:108
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Kunovice Slovan Hodonín
5:4
11:9
91:85
Zápis o utkání - oficiální
19
DTJ Květná-tenisový klub TENIS SLOVÁCKO z.s. C
0:9
0:18
33:108
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Lanžhot B TK Fatra Napajedla B
9:0
18:0
108:22
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
TC Bajda Kroměříž B Sokol Lanžhot B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TK Fatra Napajedla B DTJ Květná-tenisový klub
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TK Kunovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Slovan Hodonín T.J. Sokol Bojkovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
23.6.2018
25
Slovan Hodonín TC Bajda Kroměříž B
0:0
 
 
 
26
T.J. Sokol Bojkovice TENIS SLOVÁCKO z.s. C
0:0
 
 
 
27
TK Kunovice TK Fatra Napajedla B
0:0
 
 
 
28
DTJ Květná-tenisový klub Sokol Lanžhot B
0:0