Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

07. III.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
7
0
42:21
91:51
690:518
14
2
Tatran Brno Kohoutovice B
Tisknout
5
2
41:22
88:50
672:540
12
3
TK Znojmo
Tisknout
4
3
37:26
79:57
624:549
11
4
Start Brno B
Tisknout
4
3
35:28
73:60
591:561
11
5
TK Velké Bílovice
Tisknout
4
3
34:29
76:67
676:613
11
6
ASK Lipůvka
Tisknout
2
5
27:36
57:77
574:603
9
7
Sokol Brno Žabovřesky B
Tisknout
2
5
26:37
60:78
557:615
9
8
Sokol Husovice
Tisknout
0
7
10:53
25:109
358:743
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
3
Sokol Husovice Sokol Brno Žabovřesky B
4:5
9:10
71:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Duchoslav Josef (H)
1
Nešpor Michael (H)
3
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
2.
Procházka David (H)
1
Tesař Pavel (H)
6
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Hanzal Roman
1
Novobilský Daniel
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Jakubec Petr
1
Šupej David (H)
1
0:3
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Halamíčková Milana
3
Půžová Jana
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Vejmelková Jaroslava
3
Havlásková Lucie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Duchoslav Josef (H)
Hanzal Roman
1
1
Tesař Pavel (H)
Novobilský Daniel
6
4
3:6
6:4
0:6
9
16
1
2
0
1
8.
Procházka David (H)
Ryšánek Tomáš
1
1
Nešpor Michael (H)
Šupej David (H)
3
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Halamíčková Milana
Vejmelková Jaroslava
3
3
Půžová Jana
Havlásková Lucie
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
71
87
9
10
4
5

Soupiska Sokol Husovice

jméno
nar.
BH
1
Duchoslav Josef (H)
15.11.1994
1035
1
2
Procházka David (H)
16.06.1994
1035
1
3
Hanzal Roman
04.12.1977
1035
1
4
Ryšánek Tomáš
11.06.1975
1035
1
5
Jakubec Petr
28.08.1974
1035
1
21
Halamíčková Milana
16.07.1968
759
3
22
Vejmelková Jaroslava
06.06.1956
952
3
23
Frantová Gabriela
18.04.1994
1031
1

Soupiska Sokol Brno Žabovřesky B

jméno
nar.
BH
1
Nešpor Michael (H)
02.03.1991
720
3
2
Tesař Pavel (H)
06.03.1966
390
6
3
Novobilský Daniel
06.04.1996
579
4
4
Šupej David (H)
22.06.1990
1035
1
5
Půža David
28.01.1982
1035
1
6
Kučera Petr
11.05.1966
1035
1
7
Novotný Jiří
10.07.1962
1035
1
8
Zajíc Jonáš (H)
13.05.1993
1035
1
9
Strouhal Ivo
21.10.1974
1035
1
10
Procházka Robert
11.02.1969
1035
1
11
Hájek Ladislav
26.02.1955
1035
1
12
Trávníček Tomáš
25.08.1969
1035
1
21
Půžová Jana
05.06.1980
1031
1
22
Sikorová Klára
25.10.2005
1031
1
23
Ohnišťová Petra
30.08.1991
1031
1
24
Honková Dana (H)
01.10.1964
1031
1
25
Gutterová Jana
30.10.1974
1031
1
26
Havlásková Lucie
10.04.2000
1031
1