Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

07. III.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
7
0
42:21
91:51
690:518
14
2
Tatran Brno Kohoutovice B
Tisknout
5
2
41:22
88:50
672:540
12
3
TK Znojmo
Tisknout
4
3
37:26
79:57
624:549
11
4
Start Brno B
Tisknout
4
3
35:28
73:60
591:561
11
5
TK Velké Bílovice
Tisknout
4
3
34:29
76:67
676:613
11
6
ASK Lipůvka
Tisknout
2
5
27:36
57:77
574:603
9
7
Sokol Brno Žabovřesky B
Tisknout
2
5
26:37
60:78
557:615
9
8
Sokol Husovice
Tisknout
0
7
10:53
25:109
358:743
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2018
20
Start Brno B Sokol Husovice
9:0
18:0
108:30
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chovanec Pavel
1
Procházka David (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Pospíšil Vlastimil
1
Hanzal Roman
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Palátová Petra
3
Halamíčková Milana
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
4.
Procházková Natálie (H)
3
Frantová Gabriela
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Daniel Petr
1
Ryšánek Tomáš
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Klakurka Lukáš
1
Jakubec Petr
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Pospíšil Vlastimil
Klakurka Lukáš
1
1
Procházka David (H)
Hanzal Roman
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Chovanec Pavel
Daniel Petr
1
1
Ryšánek Tomáš
Jakubec Petr
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Palátová Petra
Procházková Natálie (H)
3
3
Halamíčková Milana
Vejmelková Jaroslava
3
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
108
30
18
0
9
0

Soupiska Start Brno B

jméno
nar.
BH
1
Burget Daniel
07.07.1974
1035
1
2
Chovanec Pavel
11.05.1977
1035
1
3
Pospíšil Vlastimil
30.04.2000
1035
1
4
Hartl Jakub
06.03.1997
1035
1
5
Daniel Petr
19.07.1971
1035
1
6
Klakurka Tomáš
16.04.1971
1035
1
7
Klakurka Lukáš
04.08.2003
1035
1
8
Trávníček Ladislav
18.08.1958
1035
1
9
Míček Tobiáš Jan
23.08.2002
1035
1
10
Milichovský Josef
06.08.1973
1035
1
11
Starůstka Jan
25.03.1999
1035
1
12
Steinmetz Erik
30.10.1975
1035
1
21
Palátová Petra
26.11.1990
843
3
22
Procházková Natálie (H)
08.05.2001
794
3
23
Kopečková Barbora
27.04.2000
843
3
24
Kachlířová Adéla (H)
06.03.2000
1031
1
25
Zdražilová Zuzana
31.10.2003
1031
1
26
Petláková Klára (H)
23.05.2003
1031
1
27
Šebestová Barbora
28.03.1990
1031
1
28
Stepienová Diana
28.09.2001
1031
1

Soupiska Sokol Husovice

jméno
nar.
BH
1
Duchoslav Josef (H)
15.11.1994
1035
1
2
Procházka David (H)
16.06.1994
1035
1
3
Hanzal Roman
04.12.1977
1035
1
4
Ryšánek Tomáš
11.06.1975
1035
1
5
Jakubec Petr
28.08.1974
1035
1
21
Halamíčková Milana
16.07.1968
759
3
22
Vejmelková Jaroslava
06.06.1956
952
3
23
Frantová Gabriela
18.04.1994
1031
1