Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

07. III.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
7
0
42:21
91:51
690:518
14
2
Tatran Brno Kohoutovice B
Tisknout
5
2
41:22
88:50
672:540
12
3
TK Znojmo
Tisknout
4
3
37:26
79:57
624:549
11
4
Start Brno B
Tisknout
4
3
35:28
73:60
591:561
11
5
TK Velké Bílovice
Tisknout
4
3
34:29
76:67
676:613
11
6
ASK Lipůvka
Tisknout
2
5
27:36
57:77
574:603
9
7
Sokol Brno Žabovřesky B
Tisknout
2
5
26:37
60:78
557:615
9
8
Sokol Husovice
Tisknout
0
7
10:53
25:109
358:743
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.2018
10
TK Znojmo Sokol Brno Žabovřesky B
6:3
12:7
94:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zimek Ondřej
1
Tesař Pavel (H)
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
2.
Podškubka Karel (H)
1
Novobilský Daniel
4
2:6
6:2
7:6
15
14
2
1
1
0
3.
Hlatká Nikol
3
Ohnišťová Petra
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Tvrdá Aneta
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Entler Martin
1
Šupej David (H)
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
6.
Kralik Michal
1
Půža David
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Zimek Ondřej
Podškubka Karel (H)
1
1
Tesař Pavel (H)
Půža David
6
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Entler Martin
Kralik Michal
1
1
Novobilský Daniel
Šupej David (H)
4
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Hlatká Nikol
Tvrdá Aneta
3
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
94
63
12
7
6
3

Soupiska TK Znojmo

jméno
nar.
BH
1
Wirgler Martin
17.06.1975
1035
1
2
Zimek Ondřej
11.04.1992
1035
1
3
Podškubka Karel (H)
22.08.2001
1035
1
4
Entler Martin
25.09.1998
1035
1
5
Kralik Michal
05.10.1977
1035
1
6
Obtulovič Juraj (EU)
18.01.2004
1035
1
7
Blažo Marek (EU)
22.05.2004
1035
1
8
Klepetko Vít
15.09.1999
1035
1
9
Neubauer Pavel
10.12.2002
1035
1
10
Poláček Vojtěch
02.08.2000
1035
1
11
Kočí Oliver
11.04.2003
1035
1
12
Križan Karol
19.08.2004
1035
1
21
Hlatká Nikol
18.12.2001
897
3
22
Wirglerová Simona
22.09.2004
1031
1
23
Synková Natálie (H)
19.08.2003
1031
1
24
Tvrdá Aneta
02.07.2004
1031
1
25
Šimonová Alexandra (EU)
19.06.2004
1031
1
26
Kratochvílová Karin (EU)
21.09.2004
1031
1
27
Borovičková Nicol
09.04.2006
1031
1

Soupiska Sokol Brno Žabovřesky B

jméno
nar.
BH
1
Nešpor Michael (H)
02.03.1991
720
3
2
Tesař Pavel (H)
06.03.1966
390
6
3
Novobilský Daniel
06.04.1996
579
4
4
Šupej David (H)
22.06.1990
1035
1
5
Půža David
28.01.1982
1035
1
6
Kučera Petr
11.05.1966
1035
1
7
Novotný Jiří
10.07.1962
1035
1
8
Zajíc Jonáš (H)
13.05.1993
1035
1
9
Strouhal Ivo
21.10.1974
1035
1
10
Procházka Robert
11.02.1969
1035
1
11
Hájek Ladislav
26.02.1955
1035
1
12
Trávníček Tomáš
25.08.1969
1035
1
21
Půžová Jana
05.06.1980
1031
1
22
Sikorová Klára
25.10.2005
1031
1
23
Ohnišťová Petra
30.08.1991
1031
1
24
Honková Dana (H)
01.10.1964
1031
1
25
Gutterová Jana
30.10.1974
1031
1
26
Havlásková Lucie
10.04.2000
1031
1