Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

04. II.TŔÍDA sk.BA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC-MJ TENIS Líšeň
Tisknout
6
1
48:15
100:34
706:406
13
2
Jiskra Otrokovice B
Tisknout
6
1
47:16
95:45
711:487
13
3
Tatran Starý Lískovec
Tisknout
4
3
32:31
76:68
663:640
11
4
Sokol Lanžhot
Tisknout
4
3
27:36
61:78
571:637
11
5
TK Blansko
Tisknout
3
4
33:30
75:63
624:563
10
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
3
4
30:33
62:73
562:610
10
7
TK Fatra Napajedla
Tisknout
2
5
27:36
60:78
508:643
9
8
TC Austerlitz
Tisknout
0
7
8:55
22:112
380:739
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
TK Blansko Tatran Starý Lískovec
3:6
8:13
88:104
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Lanžhot TENIS SLOVÁCKO z.s. B
6:3
13:6
95:66
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Fatra Napajedla TC-MJ TENIS Líšeň
5:4
11:9
94:89
Zápis o utkání - oficiální
4
TC Austerlitz Jiskra Otrokovice B
1:8
3:16
49:102
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
Tatran Starý Lískovec TC Austerlitz
6:3
14:7
109:92
Zápis o utkání - oficiální
6
Jiskra Otrokovice B TK Fatra Napajedla
5:4
11:11
101:81
Zápis o utkání - oficiální
7
TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Lanžhot
9:0
18:1
114:47
Zápis o utkání - oficiální
8
TENIS SLOVÁCKO z.s. B TK Blansko
6:3
12:8
98:89
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Tatran Starý Lískovec
3:6
6:14
81:108
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Blansko TC-MJ TENIS Líšeň
2:7
6:15
82:115
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Lanžhot Jiskra Otrokovice B
3:6
8:12
90:103
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Fatra Napajedla TC Austerlitz
8:1
16:2
100:50
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
Tatran Starý Lískovec TK Fatra Napajedla
6:3
14:6
100:69
Zápis o utkání - oficiální
14
TC Austerlitz Sokol Lanžhot
3:6
8:12
76:92
Zápis o utkání - oficiální
15
Jiskra Otrokovice B TK Blansko
9:0
18:1
112:31
Zápis o utkání - oficiální
16
TC-MJ TENIS Líšeň TENIS SLOVÁCKO z.s. B
9:0
18:0
108:31
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
TC-MJ TENIS Líšeň Tatran Starý Lískovec
5:4
11:8
91:61
Zápis o utkání - oficiální
18
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Jiskra Otrokovice B
3:6
8:12
75:101
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Blansko TC Austerlitz
9:0
18:0
109:42
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Lanžhot TK Fatra Napajedla
6:3
13:7
100:63
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
Tatran Starý Lískovec Sokol Lanžhot
4:5
10:12
101:101
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Fatra Napajedla TK Blansko
1:8
3:17
46:111
Zápis o utkání - oficiální
23
TC Austerlitz TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0:9
2:18
54:119
Zápis o utkání - oficiální
24
Jiskra Otrokovice B TC-MJ TENIS Líšeň
4:5
8:11
74:81
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018
25
Jiskra Otrokovice B Tatran Starý Lískovec
9:0
18:3
118:80
Zápis o utkání - oficiální
26
TC-MJ TENIS Líšeň TC Austerlitz
9:0
18:0
108:17
Zápis o utkání - oficiální
27
TENIS SLOVÁCKO z.s. B TK Fatra Napajedla
6:3
12:6
92:55
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Blansko Sokol Lanžhot
8:1
17:2
114:46
Zápis o utkání - oficiální