Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Zlín B
Tisknout
5
2
43:20
92:48
700:482
12
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
5
2
42:21
87:49
659:489
12
3
SK Tenis Tišnov
Tisknout
5
2
37:26
80:59
645:560
12
4
TCV Strání
Tisknout
5
2
35:28
70:61
477:502
10
5
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
23:40
52:85
477:622
10
6
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
2
5
30:33
68:68
556:538
9
7
TC Brno C
Tisknout
2
5
29:34
63:73
540:598
9
8
TK Brno Bosonohy
Tisknout
1
6
13:50
33:102
464:727
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2018
8
TK Brno Bosonohy TK Spartak Jihlava B
6:3
14:7
100:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Aregger Lars (Z)
9
Koukal Vojtěch
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Schiller Jaroslav
6
Špinar Michal
1
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
3.
Kostelníková Věra
4
Přikrylová Eliška
9
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Kostelníková Petra
4
Michnová Tereza
1
6:4
1:6
1:6
8
16
1
2
0
1
5.
Szekeres Petr
4
Rindoš Matěj
1
1:6
6:1
6:4
13
11
2
1
1
0
6.
Olejár Martin
1
Palán David
1
6:7
7:6
0:6
13
19
1
2
0
1
7.
Aregger Lars (Z)
Schiller Jaroslav
9
6
Koukal Vojtěch
Rindoš Matěj
3
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Szekeres Petr
Olejár Martin
4
1
Špinar Michal
Palán David
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Kostelníková Věra
Kostelníková Petra
4
4
Přikrylová Eliška
Michnová Tereza
9
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
100
82
14
7
6
3

Soupiska TK Brno Bosonohy

jméno
nar.
BH
1
Šmíd Petr
05.12.1983
80
20
2
Daniš Radek
13.09.1997
172
12
3
Řačák Petr
22.01.1984
903
3
4
Ždimal Alexandr
14.10.1978
350
6
5
Aregger Lars (Z)
03.01.2001
203
9
6
Schiller Jaroslav
30.05.1989
304
6
7
Szekeres Petr
19.04.1977
596
4
8
Hůza Jakub
01.03.1984
1035
1
9
Olejár Martin
18.10.1983
1035
1
10
Hanák Lukáš
15.12.1982
1035
1
11
Ondra Patrik
04.04.1972
1035
1
12
Munteanu Alan
29.12.1969
1035
1
21
Kopsová Ivana (EU)
05.07.1993
600
4
22
Rauter Alisa Lara Aline (EU)
17.02.1986
475
4
23
Hortová Adéla
12.04.1999
628
4
24
Martincová Veronika (H)
28.02.1985
759
3
25
Kostelníková Věra
03.04.1982
539
4
26
Kostelníková Petra
30.10.1983
676
4
27
Řehůřková Soňa
24.12.1999
1031
1
28
Pražanová Silvie
03.08.2002
1031
1

Soupiska TK Spartak Jihlava B

jméno
nar.
BH
1
Holub David
20.12.1997
109
15
2
Hrdlička Michal
23.01.1998
759
3
3
Vondrák Martin (H)
21.05.2001
323
6
4
Varga Alexandr
09.08.2000
720
3
5
Koukal Vojtěch
19.05.2000
847
3
6
Friedl Leoš
01.01.1977
1035
1
7
Vesecký Karel
06.06.1982
1035
1
8
Vondráček Kamil
15.09.1979
1035
1
9
Špinar Michal
29.01.2000
1035
1
10
Rindoš Matěj
07.04.2001
1035
1
11
Holoubek Jan
26.10.1999
1035
1
12
Palán David
07.09.2003
1035
1
21
Plachá Andrea
21.07.2000
245
9
22
Přikrylová Eliška
14.02.1999
271
9
23
Havlová Natálie
20.01.2005
352
6
24
Michnová Tereza
14.05.2003
1031
1
25
Kriegsmannová Lucie
07.03.1985
1031
1
26
Podškubková Klára
25.07.2004
1031
1
27
Smolíková Klára
08.03.1996
1031
1
28
Kovačková Kristýna
01.10.1998
1031
1