Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

21. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vysočany C
Tisknout
6
0
44:10
91:22
600:281
12
2
TK Start Praha-Topolka A
Tisknout
6
0
43:11
87:24
586:336
12
3
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
4
2
33:21
71:48
578:450
10
4
TJ Spoje Praha B
Tisknout
3
3
23:31
48:66
437:524
9
5
TC VŠ Praha
Tisknout
2
4
22:32
47:66
410:482
8
6
TK Konstruktiva, z.s. A
Tisknout
2
4
22:32
47:67
418:508
8
7
Lob S.A. Bohnice, zs B
Tisknout
1
5
20:34
43:71
389:511
7
8
SK OAZA Praha B
Tisknout
0
6
9:45
20:90
249:575
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018
1
TC VŠ Praha SK OAZA Praha B
6:3
12:6
88:45
Zápis o utkání - oficiální
2
Lob S.A. Bohnice, zs B TK Start Praha-Topolka A
2:7
4:14
48:92
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Vysočany C TK Konstruktiva, z.s. A
8:1
17:2
109:42
Zápis o utkání - oficiální
4
SK HAMR, z.s. B TJ Spoje Praha B
7:2
15:6
109:79
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018
5
SK OAZA Praha B SK HAMR, z.s. B
1:8
2:16
39:99
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Spoje Praha B TJ Sokol Vysočany C
3:6
6:12
65:93
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Konstruktiva, z.s. A Lob S.A. Bohnice, zs B
5:4
12:9
92:84
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Start Praha-Topolka A TC VŠ Praha
7:2
14:4
88:56
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018
9
TK Start Praha-Topolka A SK OAZA Praha B
7:2
14:4
95:49
Zápis o utkání - oficiální
10
TC VŠ Praha TK Konstruktiva, z.s. A
6:3
13:6
89:56
Zápis o utkání - oficiální
11
Lob S.A. Bohnice, zs B TJ Spoje Praha B
3:6
8:11
68:76
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Vysočany C SK HAMR, z.s. B
8:1
17:4
105:56
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018
13
SK OAZA Praha B TJ Sokol Vysočany C
1:8
2:16
31:99
Zápis o utkání - oficiální
14
SK HAMR, z.s. B Lob S.A. Bohnice, zs B
8:1
16:2
103:44
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Spoje Praha B TC VŠ Praha
5:4
10:8
73:65
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Konstruktiva, z.s. A TK Start Praha-Topolka A
0:9
0:18
35:108
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018
17
TK Konstruktiva, z.s. A SK OAZA Praha B
9:0
18:0
108:24
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Start Praha-Topolka A TJ Spoje Praha B
7:2
14:5
104:50
Zápis o utkání - oficiální
19
TC VŠ Praha SK HAMR, z.s. B
3:6
8:13
84:113
Zápis o utkání - oficiální
20
Lob S.A. Bohnice, zs B TJ Sokol Vysočany C
3:6
6:12
59:87
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018
21
SK OAZA Praha B Lob S.A. Bohnice, zs B
2:7
6:14
61:86
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Vysočany C TC VŠ Praha
8:1
17:2
107:28
Zápis o utkání - oficiální
23
SK HAMR, z.s. B TK Start Praha-Topolka A
3:6
7:13
98:99
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Spoje Praha B TK Konstruktiva, z.s. A
5:4
10:9
94:85
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018
25
TJ Spoje Praha B SK OAZA Praha B
0:0
 
 
 
26
TK Konstruktiva, z.s. A SK HAMR, z.s. B
0:0
 
 
 
27
TK Start Praha-Topolka A TJ Sokol Vysočany C
0:0
 
 
 
28
TC VŠ Praha Lob S.A. Bohnice, zs B
0:0