Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018 NT 30.6.2018
26
LTC Slovan Kladno B Slavoj Český Brod
3:6
6:12
60:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pleticha Petr
3
Koula Petr
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Kothera Martin
4
Příhoda Jan
1
4:6
 
 
4
12
0
2
0
1
3.
Vachtlová Jana
9
Slivová Markéta
20
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Severinová Zuzana
1
Bláhová Ema Albína
4
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
5.
Zajíc Tomáš
4
Příhoda Jan
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
6.
Jindáček Jiří
1
Bauman Michal
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
7.
Fiala Jan
Pleticha Petr
12
3
Příhoda Jan
Koula Petr
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Kothera Martin
Zajíc Tomáš
4
4
Příhoda Jan
Bauman Michal
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Vachtlová Jana
Severinová Zuzana
9
1
Slivová Markéta
Bláhová Ema Albína
20
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
60
96
6
12
3
6

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
136
12
2
Maršoun Marek
19.11.1991
366
6
3
Pleticha Petr
27.11.1991
803
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
604
4
5
Zajíc Tomáš
24.01.1984
524
4
6
Jindáček Jiří
20.08.2003
1035
1
7
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1035
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
221
9
22
Severinová Zuzana
28.10.1998
1031
1
23
Leipnerová Anna
29.05.2003
1031
1
24
Bláhová Tereza
13.12.1998
1031
1
25
Lakomá Klára
17.04.2006
1031
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Takáč Martin
06.10.1977
338
6
2
Blažek Michal
29.06.1976
639
4
3
Laža Filip
14.11.1986
533
4
4
Pučálka Jan (H)
18.03.2002
163
12
5
Kopecký Štěpán
22.02.2002
705
4
6
Koula Petr
02.06.1978
1035
1
7
Příhoda Jan
28.01.1974
1035
1
8
Příhoda Jan
13.05.2002
1035
1
9
Bauman Michal
31.08.1998
1035
1
10
Mareš Vojtěch
25.05.2001
1035
1
11
Kratochvíl Filip
27.02.2002
1035
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1035
1
21
Slivová Markéta
27.10.1997
70
20
22
Moravcová Nikola (H)
21.06.2000
245
9
23
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
699
4
24
Kratochvílová Veronika
28.05.1998
251
9
25
Vrzáková Věra
16.04.2001
699
4
26
Hladká Klára
07.07.1983
1031
1
27
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
1031
1
28
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
1031
1