Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018 NT 24.6.2018
24
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
8:1
16:2
104:30
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Blažek Michal
4
Háva Filip
3
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Laža Filip
4
Světlík Pavel
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Slivová Markéta
20
Mlezivová Karolína
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Moravcová Nikola (H)
9
Pavlíková Lenka
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Koula Petr
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Příhoda Jan
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Slivová Markéta
Moravcová Nikola (H)
20
9
Mlezivová Karolína
Pavlíková Lenka
4
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Blažek Michal
Laža Filip
4
4
Háva Filip
Světlík Pavel
3
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Koula Petr
Příhoda Jan
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
104
30
16
2
8
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Takáč Martin
06.10.1977
338
6
2
Blažek Michal
29.06.1976
639
4
3
Laža Filip
14.11.1986
533
4
4
Pučálka Jan (H)
18.03.2002
163
12
5
Kopecký Štěpán
22.02.2002
705
4
6
Koula Petr
02.06.1978
1035
1
7
Příhoda Jan
28.01.1974
1035
1
8
Příhoda Jan
13.05.2002
1035
1
9
Bauman Michal
31.08.1998
1035
1
10
Mareš Vojtěch
25.05.2001
1035
1
11
Kratochvíl Filip
27.02.2002
1035
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1035
1
21
Slivová Markéta
27.10.1997
70
20
22
Moravcová Nikola (H)
21.06.2000
245
9
23
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
699
4
24
Kratochvílová Veronika
28.05.1998
251
9
25
Vrzáková Věra
16.04.2001
699
4
26
Hladká Klára
07.07.1983
1031
1
27
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
1031
1
28
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
1031
1

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Doubek Lukáš
24.06.2000
191
12
2
Pála Petr
02.10.1975
991
3
3
Beran Jakub (H)
19.03.2001
298
9
4
Rützel Tim Alexander (EU)
17.08.1998
152
12
5
Stuchlík Oskar Oliver (H)
17.08.2001
251
9
6
Háva Filip
21.01.1974
884
3
7
Prinosil David
09.03.1973
1035
1
8
Luxa Petr
03.03.1972
1035
1
9
Vymetálek Petr
14.01.1975
1035
1
10
Charvát Martin
12.04.1971
1035
1
11
Světlík Pavel
29.12.1990
1035
1
12
Trefil Jiří
15.06.1974
1035
1
21
Vymetálková Olga
24.01.1976
451
6
22
Mlezivová Karolína
22.03.2001
527
4
23
Králová Lucie
27.09.2000
238
9
24
Kněžková Nelly (H)
02.12.2003
794
3
25
Belejová Iva
30.03.1993
584
4
26
Pavlíková Denisa
10.10.1984
614
4
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
952
3
28
Šarochová Barbora
04.08.2002
1031
1