Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2018 NT 17.6.2018
18
F.H.TK Dobřichovice TK Benátky nad Jizerou
9:0
18:0
108:15
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Doubek Lukáš
12
Kříž František
3
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Beran Jakub (H)
9
Michálek Ondřej
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Králová Lucie
9
Hrabětová Nikola
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Kněžková Nelly (H)
3
Michálková Tereza
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
5.
Háva Filip
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Trefil Jiří
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Mlezivová Karolína
Kněžková Nelly (H)
4
3
Hrabětová Nikola
Michálková Tereza
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Doubek Lukáš
Beran Jakub (H)
12
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Háva Filip
Trefil Jiří
3
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
108
15
18
0
9
0

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Doubek Lukáš
24.06.2000
191
12
2
Pála Petr
02.10.1975
991
3
3
Beran Jakub (H)
19.03.2001
298
9
4
Rützel Tim Alexander (EU)
17.08.1998
152
12
5
Stuchlík Oskar Oliver (H)
17.08.2001
251
9
6
Háva Filip
21.01.1974
884
3
7
Prinosil David
09.03.1973
1035
1
8
Luxa Petr
03.03.1972
1035
1
9
Vymetálek Petr
14.01.1975
1035
1
10
Charvát Martin
12.04.1971
1035
1
11
Světlík Pavel
29.12.1990
1035
1
12
Trefil Jiří
15.06.1974
1035
1
21
Vymetálková Olga
24.01.1976
451
6
22
Mlezivová Karolína
22.03.2001
527
4
23
Králová Lucie
27.09.2000
238
9
24
Kněžková Nelly (H)
02.12.2003
794
3
25
Belejová Iva
30.03.1993
584
4
26
Pavlíková Denisa
10.10.1984
614
4
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
952
3
28
Šarochová Barbora
04.08.2002
1031
1

Soupiska TK Benátky nad Jizerou

jméno
nar.
BH
1
Kříž František
07.08.1979
884
3
2
Michálek Ondřej
10.10.2000
837
3
3
Drábek Petr
24.12.1977
1035
1
4
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
1035
1
5
Drábek Jan
19.07.1974
1035
1
6
Štýbr Michal
15.07.1989
1035
1
7
Janda Jiří
21.10.1977
1035
1
8
Truhlář Antonín
25.09.1976
1035
1
9
Srovnal Pavel (H)
16.03.1990
1035
1
10
Podráský Zdeněk
13.07.1975
1035
1
11
Vimr Lukáš
20.12.2001
1035
1
12
Sejpal Zdeněk
26.04.2001
1035
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
843
3
22
Covas Kučerová Marina
31.10.2006
1031
1
23
Spielmannová Natálie
31.08.2000
1031
1
24
Hůlková Markéta
27.04.2001
1031
1
25
Hrabětová Nikola
01.02.1989
1031
1
26
Michálková Tereza
06.04.2002
1031
1
27
Špringlová Soňa
11.09.1980
1031
1
28
Kadlecová Hana
02.06.2004
1031
1