Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2018 NT 17.6.2018
17
TO SK Mělník Slavoj Český Brod
5:4
10:9
78:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Michl Filip (H)
25
Laža Filip
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Michl Lukáš
9
Pučálka Jan (H)
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Kvochová Kristýna
12
Slivová Markéta
20
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Fantová Kristýna (H)
6
Moravcová Nikola (H)
9
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Kopecký David
3
Koula Petr
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
6.
Koudelka Jaroslav
6
Příhoda Jan
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Michl Filip (H)
Koudelka Jaroslav
25
6
Pučálka Jan (H)
Blažek Michal
12
4
2:5
 
 
13
5
2
0
1
0
8.
Michl Lukáš
Kopecký David
9
3
Koula Petr
Příhoda Jan
1
1
6:1
1:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Kvochová Kristýna
Fantová Kristýna (H)
12
6
Slivová Markéta
Moravcová Nikola (H)
20
9
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
               
78
70
10
9
5
4

Soupiska TO SK Mělník

jméno
nar.
BH
1
Michl Filip (H)
02.04.1994
48
25
2
Michl Lukáš
08.01.1990
216
9
3
Kopecký David
05.10.1995
847
3
4
Koudelka Jaroslav
14.07.2001
332
6
5
Šenk Michal
18.04.1998
604
4
6
Urbánek Václav
12.06.1998
1035
1
7
Novák Václav
28.03.1997
1035
1
8
Dvořák Martin
14.04.1989
1035
1
9
Dvořák Robert
12.11.1968
1035
1
10
Fiala Marek
02.06.1978
1035
1
11
Vedlík Lukáš
17.09.1999
1035
1
12
Kotík Adam
07.04.2002
1035
1
21
Kvochová Kristýna
05.02.2000
162
12
22
Fantová Kristýna (H)
09.08.2002
363
6
23
Smotlachová Jana
03.06.1994
651
4
24
Beková Viktorie
02.09.1994
699
4
25
Šulcová Valerie
22.09.2003
1031
1
26
Karbanová Johana
20.10.2000
1031
1
27
Böhmová Anežka
21.06.2003
1031
1
28
Černá Petra
09.06.2002
1031
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Takáč Martin
06.10.1977
338
6
2
Blažek Michal
29.06.1976
639
4
3
Laža Filip
14.11.1986
533
4
4
Pučálka Jan (H)
18.03.2002
163
12
5
Kopecký Štěpán
22.02.2002
705
4
6
Koula Petr
02.06.1978
1035
1
7
Příhoda Jan
28.01.1974
1035
1
8
Příhoda Jan
13.05.2002
1035
1
9
Bauman Michal
31.08.1998
1035
1
10
Mareš Vojtěch
25.05.2001
1035
1
11
Kratochvíl Filip
27.02.2002
1035
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1035
1
21
Slivová Markéta
27.10.1997
70
20
22
Moravcová Nikola (H)
21.06.2000
245
9
23
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
699
4
24
Kratochvílová Veronika
28.05.1998
251
9
25
Vrzáková Věra
16.04.2001
699
4
26
Hladká Klára
07.07.1983
1031
1
27
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
1031
1
28
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
1031
1